Orcieres - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Orcieres
Název ubytování Rezidence Rochebrune
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžařská oblast v Orcieres je ideální pro rodinné lyžování. Tato slunečná oblast má většinu lyžařských svahů orientovanou na jižní stranu. O kvalitní sněhové podmínky se kromě jiného starají i sněhové děla, která dokážou pokrýt až 54 % sjezdovek.Pro děti jsou vyhrazeny speciální sjezdovky (Opoualand, Yeti, dětský Boarder Cross…) s různými atrak­cemi, pro začátečníky dva areály v dolní části Orcieres a další dva se zábavními prvky v oblasti Roche Rousse.Pro pokročilé lyžaře Orcieres nabízí velké množství kvalitně upravených a málo zalidněných červených sjezdových tratí s mnoha volnými terény v jejich okolí. Pěkné freeridové terény jsou např. při sjezdu z vrcholku lanovky Le Gnourou.Centrální oblastí Orcieres je atraktivní oblast Roche Rousse (2280 m), kam jezdí lanovka Telemix de Rocherousse, která je kombinací sedačky a kabiny na jednom nosném laně. Zde se nachází velký snowpark s U-rampou a dalšími skoky všech obtížností, 4 km dlouhý běžecký okruh a eskymácká vesnička Kanata s iglú. Odtud můžete pokračovat směrem k vrcholu Roche Brune nebo na protilehlý kopec Drouvet se zajímavými terény, které uspokojí i náročnější lyžaře.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4**** (1 místnost, cca 25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP4**** (2 místnosti, cca 30–35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6**** (2 místnosti, cca 40–45 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem, spací kout s palandou, koupelna , WC většinou oddělené.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska, mikrovlnná trouba/gril, myčka nádobí), TV, většinou balkon; za příplatek: donáška pečiva na recepci, pes 50 €. Rezidence: připojení WiFi zdarma – 1 počítač/AP (omezený příjem), dětská postýlka, židle, vanička 25 €, bar, restaurace La Belle Table (možnost večeří – ceny na vyžádání v CK), salónek, výtahy, lyžárna, kryté parkoviště zdarma (omezený počet míst, nelze rezervovat).

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází přímo na sjezdovce u lanovky Telemix (1850 m), v blízkosti obchodů a restaurací, sportovní centrum Grande Ourse je vzdáleno cca 400 m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.