Oz En Oisans - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Alpe d´Huez
Název ubytování Rezidence Couleurs Soleil
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 6 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V horském pásmu Grandes Rousses ležící lyžařská oblast Alpe d´Huez Grand domaine zahrnuje 5 středisek (Alpe d´Huez, Auris-en-Oisans, Vaujany, Oz-en-Oisans a Villard-Reculas) propojených moderním systémem lanovek.Nejvyšším vrcholem oblasti je Pic Blanc (3300 m), z kterého vede i nejdelší černá sjezdovka v Evropě La Sarenne (16 km s převýšením 1800 m), kterou si díky kvalitní úpravě a menšímu sklonu mohou vychutnat i středně zdatní lyžaři. Pro opravdu zkušené lyžaře je naopak určena černá krkolomná Le Tunnel, která vede 200 m tunelem vysekaným ve skále.Krásné a málo zalidněné červené sjezdovky si nenechte ujít např. nad středisky Oz-en-Oisans a Villard-Reculas. Středisko nezapomíná ani na začínající lyžaře. Přímo nad střediskem Alpe d´Huez jsou pro ně vyhrazeny 2 začátečnické zóny (3 vleky zdarma). Pro milovníky jízdy v hlubokém sněhu jsou výchozím bodem vrcholy Pic Blanc a Clocher de Macle (2800 m). Další volné terény se pak nacházejí nad středisky Villard-Reculas a Auris-en-Oisans. V Alpe d´Huez je i dobrý snowpark (halfpipe pro Světový pohár) a boardercrossový areál, další menší snowpark naleznete nad střediskem Vaujany.Skipas Alpe d´Huez Grand domaine vám navíc umožňuje v případě příznivých sněhových podmínek zdarma lyžovat i v dalších střediscích Grande Galaxie (celkem 1100 km sjezdovek): 2 dny v Les 2 Alpes, 1 den v Serre Chevalier, 1 den v Montgenevre/Via Lattea, 1 den v Puy St. Vincent (17. 12.–31. 3., dle sněhových podmínek, doprava za příplatek, ze střediska Oz a Auris vhodné jen pro klienty s vlastní dopravou).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4C*** (1 místnost + kabina, 22–26 m2), v obývací části s?kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená část – kabina s palandou nebo otevřené patro – mezonet s dvoulůžkem, koupelna, WC většinou oddělené, většinou balkon. Studio ST4/5C*** (1 místnost + kabina ev. 2 místnosti, 25–29 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, kabina s palandou a jedním vysouvacím lůžkem nebo oddělený pokoj s dvoulůžkem a v obývacím pokoji navíc jedno lůžko, koupelna, WC většinou oddělené, balkon. Apartmán AP6C***, AP6/7C*** (2 místnosti + kabina, AP6C cca 30 m2, AP6/7C cca 40 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem, v oddělené části – kabině palanda, u AP6/7C navíc jedno vysouvací lůžko v kabině, koupelna, WC většinou oddělené, u AP6/7C navíc 2. koupelna s WC, balkon nebo terasa.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar), TV; za příplatek: ručníky 6,50€/sada/os., dětská postýlka 25€, pes 35€. Rezidence: výtahy, lyžárna, úschovna zavazadel, herna a recepce s WiFi zdarma v budově A, krátkodobé venkovní parkoviště u rezidence zdarma, dlouhodobé parkování zdarma ve středisku; za příplatek: prádelna, kryté parkoviště (200 m od rezidence) cca 33€/týden (na místě přes informační kancelář).

Popis lokality ubytování

PolohaV centru malého poklidného střediska Oz en Oisans (1350 m), v blízkosti obchodů a restaurací, 100 m od nástupu na lanovky, dojezd možný na lyžích. Středisko Oz en Oisans je velice dobře propojeno s celou oblastí Grandes Rousses sjezdovkami a kabinovými lanovkami.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.