Paříž a Disneyland letecky v adventu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Paříž
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem za 9 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

MICKEYHO TIP:

Zájezd je úmyslně nastaven tak, aby návštěva Disneylandu vyšla na pondělí, kdy jsou v Disneylandu nejmenší fronty a vstup je levnější.

Kupte si vstupenku do Disneylandu rovnou se zájezdem (na místě 99 €):
dospělí 1.500,- Kč děti do 11 let 1.400,- Kč Doporučujeme také zakoupení vstupenky na Eiffelovu věž přímo se zájezdem:
dospělí: 450,- Kč děti do 11 let: 150,- Kč tyto vstupenky jsou výtahem do 2. patra (na špičku se dá lístek dokoupit na místě) vstupenky mají časový slot - přeskakují se fronty na minimum

Popis ubytování

UbytováníUŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 10 - 20 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla.
Pro více informací klikněte zde

Program zájezdu

1. den,

odlet do Paříže v dopoledních hodinách, transfer do hotelu (realizovaný MHD), odpoledne první část poznávání Paříže – výstup na Eiffelovu věž (vstupné), Napoleonův Vítězný oblouk, proslulá avenue Champs Elysées, náměstí Svornosti „Place de la Concorde“, ochutnáme nejlepší horkou čokoládu v kavárně Angelina, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Sainte Chapelle a Conciergerie; večerní procházka po romantickém Montmartru s možností večeře (bazilika Sacré-Coeur, bohémské náměstí Place du Tertre, kontroverzní socha Le Passe-Muraille od Jeana Marais, jediný dochovaný větrný mlýn Moulin de la Gallete a nejslavnější kabaret na světě - Moulin Rouge)

2. den,

snídaně, celodenní návštěva největšího zábavního parku v Evropě – Disneyland Paris, kde si na své přijdou malí i velcí, park je rozdělen do pěti tematických částí – Mainstreet (vstupní brána do parku s obchůdky a restauracemi je místem konání slavnostních průvodů), Frontierland (země Zlaté horečky na Divokém Západě se strašidelným domem Phantom Manor a divokým důlním vláčkem – horská dráha Big Thunder Mountain), Adventureland (džungle, ve které nechybí Piráti z Karibiku s kapitánem Jackem Sparrowem, strom Robinsona Crusoe a horská dráha Indiana Jonese), Fantasyland (země pohádek se Sněhurkou, Petrem Panem, Pinocchiem a zámkem Šípkové Růženky) a Discoveryland (země objevů se horskou dráhou Star Wars Hyperspace Mountain a Buzzem Rakeťákem); místo návštěvy Disneylandu možnost individuálního volna v Paříží (Opera Garnier, Invalidovna, atd.)

3. den,

po snídani procházka po Paříži (La Défense, radnice Hotel de Ville, Le Centre Pompidou, Place Vendome a Opera Garnier), oběd v Latinské čtvrti, po poledni – volný čas na nákup suvenýrů či návštěvě muzeí (Louvre, Musée d´Orsay), v podvečer odjezd na letiště, přílet do Prahy ve večerních hodináchTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.