Paříž Klasická s možností Disneylandu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Île-De-France, Paříž
Název ubytování Ubytování typu Formule 1
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 4 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Paříž patří mezi nejkrásnější města na světě i nejvýznamnější metropole turistiky. Oslňující a rozmarné město kultury, umění, módy i vybrané kuchyně, vždy oslňující, plná básníků a malířů, architektonických skvostů, muzeí, obrazáren i hlučných bulvárů... Město parků a zahrad, radosti a neřesti, kde se velmi snadno zapomíná i na čas.

Vítejte ve světě dobrodružství a pohádek, ve světě Walta Disneye. Nabídka nejen pro ty nejmenší, ale i pro dospělé. Plochu 600 ha rozdělili architekti do čtyř světů. Během dne můžete navštívit či shlédnout více než 50 atrakcí, přehlídek a představení a během Vašich toulek areálem budete potkávat Vám dobře známé pohádkové bytosti z večerníčků a pohádek, setkáte se s Mickey Mousem, Šípkovou Růženkou, kačerem Donaldem i dalšími postavičkami Walta Disneye. S jednotlivými postavičkami zažijete dobrodružství ve Světě Pirátů a ve Světě Westernu, kde je pro Vás přichystaná celá řada překvapení. Můžete se jít bát do "domu hrůzy", kde nejenom duchové hodují a tančí. Svět Dobrodružství je světem loupežníků, jeskyní, najdete zde i Robinsona. Je tu Indiana Jones a Chrám Zkázy, neboli velká horská dráha. Obdivovatelé počítačů, robotů a mimozemských civilizací určitě navštíví Svět Budoucnosti, kde se představují firmy IBM, Mattel, Philips... Svět Pohádek - Svět Fantazie - možná právě zde strávíte nejvíce svého času. Je to svět klasické pohádky, jak jí znají malí i velcí a jejich postavy k Vám budou promlouvat ze všech stran.

Popis dopravy:
Standardní nástupní místa jsou UL - PHA - Plzeň. Ostatní nástupní místa a svozy možné na zpětné potvrzení.

Popis stravování

Kontinentální snídaně - pečivo, máslo, džem, müsli, káva, horká čokoláda, čaj a pomerančový džus

Popis ubytování

Umístěno v předměstí Paříže. Účelné a moderní pokoje pro 2-3 osoby. Mají velké dvoulůžko a jedno horní lůžko, vlastní sociální zařízení. televize s dálkovým ovládáním, WI-FI.
Sociální zařízeníje společné na chodbách
2/lůžkový pokoj za příplatek 500 Kč/osoba

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách. Trasa přes SRN.

2. den

V ranních hodinách příjezd do Paříže - Notre Dame, Palais Justice, Sainte Chapelle – Svatá kaple, Hotel de Ville (radnice), Centre George Pompidou, Opera, Galerie Lafayette, place Vendome, Museé Louvre (Mona Lisa)/Museé d´Orsay, Jardin de Tuileries – zahrady u Louvru, krásný pohled na osu oblouků (Vítězný oblouk, Velká archa na La Défense), V podvečer odjezd na ubytování a nocleh.

3. den

Po snídani odjezd do Versailles – prohlídka zahrad, přejezd do centra metropole - Vítězný oblouk (L´Arc de Triomphe), La Défense – moderní čtvrť, možnost nákupů ve velkém nákupním centru, Sacre Coeur - Montmartre, náměstí umělců Place du Tertre, Moulin Rouge a okolí, možnost podvečerní plavby po Seině historickou částí města (odjezdy jsou od Eifelovi věže). Odjezd do hotelu a nocleh.

4. den

Po snídani odjezd, pro zájemce Disneyland, kde budou trávit celý den a při odjezdu do ČR přistoupí do autobusu. Ostatní odjezd do centra a dokončení prohlídky Paříže - Eifelova věž, Martova pole, École Millitarie (Vojenská škola), Invalidovna – hrobka Napoleona, Latinská čtvrť - Boulevard St. Michel, Place de la Sorbonne, Jardin du Luxemburg - Lucemburské zahrady, Pantheon, kostel st. Etiénne du Mont, Rue Moufetard,osobní volno a rozloučení s Paříží. Odjezd do ČR.

5. den

Příjezd do ČR v poledních hodinách.Tip z okolí
Nad Paříží bude možné proletět se vzducholodí Většina turistů viděla Paříž z výšky jen z Eiffelovy věže. Nově by si zájemci mohli prohlédnout město také z palub vzducholodí. Německá firma, která slavné "zeppeliny" vyrábí, oznámila, že hodlá poskytnout své stroje společnosti Air Paris, jenž chystá vyhlídkové lety vzducholodí, napsal německý tisk.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.