Paříž - kouzelné město

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Île-De-France, Paříž
Název ubytování Paříž - kouzelné město
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 6 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Notre Dame - Centre Pompidou - Louvre - Eiffelova věž - Champe Elysées - Montmartre - La Défense - Versailles - Remeš

Popis dopravy:
nástupní a svozová místa zdarma Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec.

Popis stravování

Kontinentální snídaně.

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu ** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možnost ubytování 3. osoby na přistýlce bez slevy. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den

Příjezd do Paříže v ranních hodinách, dopoledne prohlídka města (Notre Dame, Tuillerijské zahrady, náměstí Svornosti, Centre Pompidou, Královský palác), odpoledne volný program, večer ubytování.

3. den

Snídaně. Dopoledne okružní projížďka městem (Lucemburské zahrady, Champs Elysées), proslulé muzeum parfémů s možností výhodného nákupu, odpoledne prohlídka moderní čtvrti La Défense, Montmartre, Pigalle, Sacré Coeur, zastavení u Eiffelovy věže, fakultativní projížďka lodí po Seině, projížďka noční Paříží, návrat do hotelu.

4. den

Snídaně. Dopoledne výlet do Versailles, odpoledne návštěva Louvru , v červencovém termínu možnost podívat se na dojezd poslední etapy Tour de France, která končí na bulváru Champs-Elysées, večer návrat do hotelu.

5. den

Snídaně. Dopoledne prohlídka Latinské čtvrti a čtvrti Saint Germain, odpoledne volný program s doporučením dalších zajímavostí, v podvečerních hodinách odjezd, zastávka v Remeši (exteriér katedrály).

6. den

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.