Paříž

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Île-De-France, Paříž
Název ubytování Paříž
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem od 13 318 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, město módy a elegance, klenotnice kultury a umění, ale také město Villonovo, Hugovo, Verlainovo, Šímovo, Kubínovo. Poznejte s námi Paříž, za jejíž krásou jezdí miliony turistů z celého světa.

Popis dopravy:
Praha

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno pařížské čtvrti Levallois-Perret, téměř na hranici centrální Paříže a 20 min. pěšky k Vítěznému oblouku a dalším památkám města, v hotelu*** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možnost ubytování 3. osoby na přistýlce bez slevy.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Paříže dle letového řádu, transfer na ubytování. Prohlídka čtvrti Montmartre, náměstí malířů Place du Tertre, krásná bazilika Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Individuálně nebo s průvodcem večerní město.

2. den

Paříž, celodenní prohlídka hlavních pamětihodností města s průvodcem - Vítězný oblouk, Champs Elysées, přes náměstí Concorde pokračujeme k Opeře a k ostrovu La Cité - katedrála Notre Dame, Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefektura. Individuální volno v Latinské čtvrti (kavárničky, restaurace, nákupy nebo vznešený Pantheon, Sorbonna a Lucemburské zahrady). Večerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky.

3. den

Po snídani odjedeme na fakultativní výlet k prohlídce zámku a zahrad Versailles - symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie (příměstský vlak RER cca 10 €). V pozdních odpoledních hodinách navštívíme Invalidovnu a podvečerní Eiffelovu věž.

4. den

Dopoledne rozloučení s Paříží, návštěva muzea Louvre, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V Paříži se otevřelo Velké muzeum parfémů Francouzská metropole Paříž je přezdívána nejen světovým hlavním městem módy, ale také vybraných parfémů. A právě jim je zasvěcené nové muzeum, které ve čtvrtek zahájilo provoz a nabízí návštěvníkům interaktivní prohlídku, při níž bude nejdůležitějším smyslem čich, napsal deník Le Parisien.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.