Plavba Západním Středomořím luxusní lodí Msc Preziosa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Itálie, Malta, Španělsko
Název ubytování Plavba Západním Středomořím luxusní lodí Msc Preziosa
Typ ubytování Luxusní výletní loď
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 22 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Okružní plavba lodí Preziosa - Janov, Civitavecchia, Palermo, Valletta, Valencie, Marseille, Janov

Popis stravování

Plná penze Nápojové balíčky za příplatekALLEGRISSIMOS balíčkem Allegrissimo si můžete kdykoliv po 24 hodin denně vychutnat svůj oblíbený nápoj. Po ranním plavání si u bazénu dopřejete doušek ovocného nápoje, při obědě vás potěší sklenice piva, před večeří si dáte klasický koktejl. Požitek z jídla zdůrazníte jemným vínem a večer zakončíte v baru oblíbeným likérem. Nápoje zahrnuté do tohoto balíčku lze konzumovat ve všech barech a restauracích včetně speciálních restaurací. Balíček ovšem nezahrnuje tyto položky: doutníky a cigarety, šampaňské, nápoje prémiových značek, nápoje v minibarech a vodu v kajutách, dárkové poháry ani jakékoliv pokrmy podávané ve speciálních barech a restauracích. Další položky, které balíček nezahrnuje, jsou podrobně uvedeny v barovém lístku a označenou hvězdičkou.ALLEGRISSIMO pro dospělé: Neomezená konzumace výběru alkoholických a nealkoholických nápojů včetně rozlévaného vína (bílého, červeného, růžového nebo šumivého z "Allegrissimo Selection"), čepované pivo

Popis ubytování

UbytováníPreziosa je nová, elegantní výletní loď mistrovského designu. Tato 13. loď flotily MSC Cruises, nabízející maximální komfort, služby a moderní ekologicky šetrné technologie, patří do skupiny vlajkových lodí třídy MSC Fantasia. Sdílí mnoho sofistikovaných vlastností se svými sesterskými loděmi – od exkluzivních apartmá klubu MSC Yacht Club, až po velkolepá wellness centra Aurea Spa. A jako každá loď flotily MCS Cruises nabízí všem svým hostům nejkrásnější zážitky výletních plaveb.
Virtuální prohlídka lodi Preziosa (Třída MSC Fantasia).
Technický popis lodi v PDF.

BELLA Kategorie vnitřní kajuta, vnější kajuta, kajuta s balkónem
Zažijte plavbu snů s lidmi, kteří znají moře lépe než kdokoli jiný. Tarify 'Bella' umožňují užít si pohodlí života na palubě elegantní moderní výletní lodě. Relaxujte v dobře vybavené kajutě a vychutnejte si nejrůznější restaurace nabízející středmořskou a mezinárodní kuchyni, jakož i gurmánský bufet otevřený 20 hodin denně, s možností rezervování místa u večeře. Užívejte zábavu v broadwayském stylu i bohatý program denních aktivit organizovaný vícejazyčným týmem složeným z přívětivého personálu. Udržujte si formu v palubním bazénu, nejmodernější panoramatické tělocvičně a při sportovních aktivitách pod širým nebem.

FANTASTICA Kategorie vnitřní kajuta, vnější kajuta, kajuta s balkónem
Vychutnejte si středomořský životní styl při našich výletních plavbách zaměřených na pohodlí a flexibilitu. Tarify 'Fantastica' nabízejí stejné výhody jako 'Bella' plus řadu různých výsad. Zvolte si nekterou z našich nejlepších kajut (včetně kajut Super Family), které se nachází na horní palubě s rychlým přístupem k výtahům a salónkům, a v případě potřeby uplatněte právo na změnu údajů uvedených v rezervaci, včetně jmen cestujících a dat odjezdu, přičemž flexibilní je i zrušení rezervace. Využívejte 24hodinovou pokojovou službu s bezplatnou donáškou a přednostním výběrem doby podávání jídel v našich gurmánských restauracích. Bavte se činnostmi zaměřenými na rodinu, k nimž patří cizojazyčné hry i lekce Master Chef.

Popis lokality ubytování

polohaDenPřístav, kde loď stavíPřiplutíVyplutí


1.Janov (Itálie)-18:00


2.Civitavecchia (Itálie)07:0017:00


3.Palermo (Itálie)09:0015:00


4.Valletta (Malta)08:0017:00


5.na moři
6.Valencie (Španělsko)09:0016:00


7.Marseille (Francie)13:0020:00


8.Janov (Itálie)09:00-Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.