Praloup - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Praloup
Název ubytování Rezidence Le Hameau de Praroustan
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 160 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Celou lyžařskou oblast Espace Lumiere tvoří dva propojené areály – Praloup a La Foux Val d´Allos, které se skládají ze tří prosluněných údolí Verdon, Agneliers a Ubaye. Středisko nabízí 180 km upravovaných sjezdových tratí, z nichž převážná část jsou pěkné červené sjezdovky lemované modříny.Espace Lumiere získalo svou reputaci díky kvalitním lyžařským terénům i krásné prosluněné krajině. 70 % střediska je možno uměle zasněžovat. Pro snowboardisty je v horní části Praloupu pod Le Lac v nadmořské výšce 2360 m připraven snowboard park Rider Space s boardercrossem a skoky, ve Val d´Allos u sedačky Aiguille a nový park je také v areálu Seignus. Jistě stojí za to okusit i jízdu v 6 přírodních U-rampách/soutěskách, které jsou zvláštností střediska. Na své si zde přijdou i milovníci freeridingu.Středisko Praloup se skládá ze dvou částí – klidnějšího Praloupu 1500 a živějšího Praloupu 1600, kde najdete obchodní centrum s restauracemi a bary, kluziště… Mezi Praloupem 1500 a 1600 jezdí zdarma skibusy.Výhodou ubytování v sousední oblasti Val d´Allos je možnost lyžařsky poznat také 7 km vzdálený menší lyžařský areál Seignus 1500–2426 m (50 km sjezdovek: 2 zelené, 9 modrých, 8 červených, 5 černých, skibus zdarma), tj. dohromady k dispozici areál s 230 km sjezdovek.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4*** (1 místnost, cca 28 m2), v obývací částis kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby a sklápěcí dvoulůžko, koupelna s WC. Studio ST5/6C*** (1 místnost + kabina, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby a sklápěcí dvoulůžko, v předsíni ev. kabině palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6*** (2 místnosti + kabina, cca 40 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem, v předsíni/kabině palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Chalet CH6*** (3 místnosti, mezonetový typ, 50?m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem a krbovými kamny rozkládací gauč pro 2 osoby, v patře 2 oddělené 2lůžkové ložnice, koupelna, WC většinou oddělené.Dvouchaletové komplexy.
Studio, apartmán a chalet: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, trouba event. mikrovlnná trouba/gril, myčka nádobí), balkon či terasa, TV; za příplatek: ručníky 7 €/os., pes 50 €, dřevo do krbu 10 €/13 kg. Rezidence: zdarma vnitřní vyhřívaný bazén v hlavní budově (nutná koupací čepice), lyžárna (kromě chaletů), venkovní parkoviště (1 auto/apartmán zdarma), WiFi zdarma (omezené připojení); za příplatek: sauna a pára 5 €/1 seance, donáška pečiva na recepci, garáž 40 €/týden (rezervace předem).

Popis lokality ubytování

PolohaPraloup 1500, areál devíti menších budov a dvaceti chatek, tři minuty bezplatným skibusem ke kabince Molanes (zastávka skibusu max. 100 m od jednotlivých rezidencí), 900 m od obchodu s potravinami (možnost donášky pečiva na recepci).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.