Praloup - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Praloup
Název ubytování Rezidence Praloup 1600
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Celou lyžařskou oblast Espace Lumiere tvoří dva propojené areály – Praloup a La Foux Val d´Allos, které se skládají ze tří prosluněných údolí Verdon, Agneliers a Ubaye. Středisko nabízí 180 km upravovaných sjezdových tratí, z nichž převážná část jsou pěkné červené sjezdovky lemované modříny.Espace Lumiere získalo svou reputaci díky kvalitním lyžařským terénům i krásné prosluněné krajině. 70 % střediska je možno uměle zasněžovat. Pro snowboardisty je v horní části Praloupu pod Le Lac v nadmořské výšce 2360 m připraven snowboard park Rider Space s boardercrossem a skoky, ve Val d´Allos u sedačky Aiguille a nový park je také v areálu Seignus. Jistě stojí za to okusit i jízdu v 6 přírodních U-rampách/soutěskách, které jsou zvláštností střediska. Na své si zde přijdou i milovníci freeridingu.Středisko Praloup se skládá ze dvou částí – klidnějšího Praloupu 1500 a živějšího Praloupu 1600, kde najdete obchodní centrum s restauracemi a bary, kluziště… Mezi Praloupem 1500 a 1600 jezdí zdarma skibusy.Výhodou ubytování v sousední oblasti Val d´Allos je možnost lyžařsky poznat také 7 km vzdálený menší lyžařský areál Seignus 1500–2426 m (50 km sjezdovek: 2 zelené, 9 modrých, 8 červených, 5 černých, skibus zdarma), tj. dohromady k dispozici areál s 230 km sjezdovek.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4** (1 místnost, 20–25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni nebo kabině palanda, koupelna, WC. Apartmán AP6** (2 místnosti, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená 2lůžková ložnice nebo mezonet s dvoulůžkem (ev. dvěma samostatnými lůžky či palandou), v předsíni nebo kabině palanda, koupelna, WC.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sporák ev. varná deska), většinou balkon, interiér dle vkusu soukromého majitele, ev. odlišnosti v rozložení postelí a půdorysu možné; za příplatek: TV 35 €/týden (v některých ST/AP zdarma), ručníky 4 €/os., dětská postýlka 23 €/týden, pes 21 €. Rezidence: ve většině rezidencí lyžárna a výtah, venkovní parkoviště zdarma.

Popis lokality ubytování

PolohaPraloup 1600, vzdálenost od vleků a sjezdovky 50– 250 m, max. 300 m od obchodů, možnost dopravy zdarma skibusem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.