Residence Balcons d´AUREA

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Alpe D´huez/Oz en Oisans, Alpe d´Huez
Název ubytování Residence Balcons d´AUREA
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 5 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování

Popis ubytování

PolohaAuris en Oisans, centrum - 100 m, skiareál Auris en Oisans - 80 mVybavenírecepce, restaurace, wi-fi za popl., lyžárna, výtah, parkoviště (počet míst omezen), garážová stání za popl. (počet míst omezen; rezervace nutná předem), pračka a sušička za popl., bazén 50 m² s vířivkou, posilovna, sauna a pára za popl.Ubytováníbilo 4 - 35 m² - 1 ložnice s manž.postelí či 2 sam.lůžky, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík") či 2 sam.lůžky, soc.zař., balkon či terasabilo 6 - 44 m² - 1 ložnice s manž.postelí či 2 sam.lůžky, kabina s palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík"), soc.zař., balkon či terasana vyžádání typologie trilo 6Tipy pro správnou volbunová, v prosinci 2015 otevřená residence v těsné blízkosti nástupu na sedačkovou lanovku vedoucí do Alpe d'Huezpo loňské premiéře ihned nejprodávanější kapacitou dané oblastiwellness zázemí o rozloze 200 m² s bazénem, saunou, párou a posilovnou

Popis lokality ubytování

Popis destinaceStředisko situované nedaleko olympijského města Grenoblu patří mezi jedno z nejslunnějších míst v celých Alpách. Dojezd do tohoto střediska ocení zejména milovníci Tour de France, kteří si zde mohou na vlastní kůži vyzkoušet 21 velmi ostrých zatáček tohoto nejznámějšího cyklistického závodu. Základní článek ski areálu s celkovou délkou 250 km sjezdových tratí tvoří známé středisko Alpe d’Huez, dále pak menší a klidnější Oz en Oisans a středisko Vaujany, proslulé parfémy.
Terény: Ledovcová oblast okolo masívu Pic Blanc zajišťuje lyžování po celou lyžařskou sezónu a zároveň vytváří kvalitní podmínky pro nejdelší černou sjezdovku v Evropě Sarenne, jejíž délku 16 km s převýšením téměř 1600 m ocení zejména nejnáročnější lyžaři, kteří ji mohou plynule sjíždět 1,5 hodiny. Další zajímavostí vrcholu Pic Blanc je černá sjezdovka Tunnel procházející 200 metrů dlouhým tunelem v ledovci. Na své si zde přijdou i začátečníci a rodiny s dětmi, pro které je výjimečně vhodná spodní část střediska.

Après ski: sportovní a relaxační centrum (Alpe d’Huez): krytý bazén, posilovna, tenisové kurty, squash, stolní tenis, badminton, fotbal, basketbal, volejbal, golfový simulátor, lezecká stěna, sauna, fitness, obchody, bary, restaurace, diskotéky, koncerty.

Skipas: Skipas Grand Domaine SKI zahrnuje lyžařské oblasti Alpe d’Huez, Auris en Oisans, Oz en Oisans, Vaujany, Villard Reculas. Skipasy zakoupené od 20.12. 2014 nabízejí navíc 2 dny lyžování ve středisku Les 2 Alpes, 1 den v Puy St. Vincent, 1 den v Serre Chevalier a 1 den ve středisku voie Lacbée. Tento skipas zakoupený v Alpe d’Huez také opravňuje k bezplatnému vstupu do 1x venkovního bazénu, 1x na kluziště, ve středisku Alpe dˇHuez. Za vystavení skipasu ve formě čipové karty (povinné) se platí vratná kauce 2 eura.

Výhody: Jižní orientace svahů umožňující lyžování do pozdního odpoledne, nepřeberné množství après ski zábavy, vynikající klimatické podmínky, lyžování ve volných terénech.

Nevýhody: Převaha vleků oproti modernějším a pohodlnějším sedačkovým nebo kabinovým lanovkám, starší a pomalejší přepravní zařízení.

SNOWBOARD EXTRA:
Velký Snowpark: Quarterpipe, Slide, Table, Boardercross, Halfpipe, další skokyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.