Residence Gentianes

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Puy Saint Vincent
Název ubytování Residence Gentianes
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 5 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování

Popis ubytování

PolohaPuy St. Vincent 1800, centrum - 650 m, skiareál Puy St. Vincent - 80 m.VybaveníRezidence je tvořena 4 samostatnými sousedícími budovami; všechny uvedené služby se nachází v budově centrální; recepce, lobby s TV,wi-fi za popl., lyžárna, výtah, parkování v blízkosti (počet míst omezen), krytá parkovací stání za popl. bazén 8 x 5 m,Apartmánybilo 4 - 25 m² - 1 ložnice s manž.postelí či 2 sam.lůžky či palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík"), soc.zař. se sprchou či vanou, balkon či terasabilo 6 - 35 m² - 1 ložnice se 2 sam.lůžky, kabina s palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozk.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík") či 2 sam.lůžky, soc.zař. se sprchou či vanou, balkon či terasaTipy pro správnou volbuelmi oblíbená a žádaná ubytovací kapacita, jedna z nejkvalitnějších ve střediskuprostorné a prakticky zařízené apartmány s nádherným výhledem na ledovec Blanc či Národní park des Ecrinskrytý bazén v základní ceně ubytování

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLyžařské středisko leží v jižní části Vysokých Alp v oblasti národního parku, jemuž dominuje vrchol Les Ecrins (4 102 m) nazývaný Mont Blancem alpského jihu. Pro tuto oblast se severními svahy je typická bohatá sněhová nadílka a slunné počasí.

Terény: Středisko zahrnuje jak sjezdovky pro začátečníky, tak tratě pro pokročilé lyžaře. Velmi dobře upravené sjezdovky začínají ve výšce 1 400 m n. m. a pokračují až pod vrchol La Pendine (2 750 m). Z tohoto vrcholu je možno absolvovat jedinečný sjezd s převýšením 1 350 metrů. Kromě tratí pro alpské lyžování se ve středisku nachází 30 km běžeckých tratí. Nezapomenutelným zážitkem je absolvování bílých stop v údolí Narreyroux nebo v Pusterleském a Gyrském údolí.

Après ski: Bohatá nabídka zábavy po lyžování, kluziště, večerní lyžování, výlety na sněžnicích nebo návštěva vyhlášené místní restaurace, sáňkařská dráha, psí spřežení, široká nabídka večerní zábavy.

Skipas: Skipas zahrnuje oblasti Puy Saint Vincent a 1 den lyžování v Pelvoux a 1 den v La Grave.

Výhody: Skipas Grand Galaxie zahrnující lyžování i v sousedních střediscích, severně orientované svahy s dobrou sněhovou pokrývkou, nepřeberné možnosti lyžování ve volném terénu.

Nevýhody: Malý počet sedaček a kabin, převaha pom a vleků, malé procento obtížných tratí, nižší kvalita vybavenosti residencí, nedostatečné krytí umělým zasněžováním, absence relaxačního vyžití po lyžování.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Halpipe, Boardercross, Jumps, TableTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.