Residence Pra Sainte Marie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Risoul/Vars, Vars
Název ubytování Residence Pra Sainte Marie
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 5 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování Bez stravování

Popis ubytování

PolohaVars - lokalita Sainte Marie, centrum lokality Sainte Marie - 200 m, skiareál Vars / Risoul - 30 mVybavenírecepce, yžárna, výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst velmi omezen), garážová stání za popl., pračka a sušička za popl., ranní donáška čerstvého pečivaUbytováníbilo 4 - 32 m² - 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 či 2 rozk.gauči pro 1, soc.zař., myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, wi-fi a TV za popl., balkonbilo 6 - 38 m² - 1 ložnice s manž.postelí, kabina s palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 či 2 rozkl.gauči pro 1, soc.zař., myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, wi-fi a TV za popl., balkonTipy pro správnou volbuoblíbená komfortní residenceideální poloha v bezprostřední blízkosti sjezdovky "Olympique" a čtyřmístné sedačkové lanovkyprostorné, moderně zařízené a vybavené apartmány

Popis lokality ubytování

Popis destinaceDvě navzájem propojená střediska v jižní části Vysokých Alp s vynikajícími lyžařskými terény. Lyžařský areál je známý pod názvem La Forêt Blanche (Bílý les). Obě střediska se shodně rozkládají v nadmořské výšce 1 850 m, odkud stoupají vleky a lanovky až do výšky 2 750 m n.m.

Terény: Skiareál o rozloze 600 hektarů zahrnuje 116 sjezdovek o celkové délce 180 km. Lyžařům překračujícím vlastní hranice, se naskýtá možnost zápolení s La Coni. Tato tři sta metrů dlouhá sjezdovka s klesáním 43 stupňů se řadí mezi nejtěžší v Evropě. O několik desítek metrů vedle můžete vyzkoušet v půjčené výstroji trať pro letmý kilometr, na které byl držen do nedávné doby světový rekord. Kromě tratí pro sjezdové lyžování nabízí i 30 km pro pěší túry a 90 km běžkařských tratí. Díky dvěma snowparkům nezůstává opomenut ani snowboarding. Samotná kapitola by mohla být napsána o lyžování ve volném terénu, které je pomyslnou třešinkou na lyžařském dortu se jménem Risoul - Vars.

Après ski: V obou střediscích se nachází velké množství obchodů, půjčoven lyží a snowboardů, barů, diskoték a restaurací s typicky francouzskými a savojskými specialitami. Velmi oblíbené jsou pravidelné trhy se sýry, klobásami a vínem.
Skipas: Skipas Forêt Blanche platí pro skiareál Risoul a Vars. U skipasů se vyžaduje foto.

Výhody: Ideální podmínky pro všechny kategorie lyžařů, severně orientované svahy s dobrou sněhovou pokrývkou, vynikající klimatické podmínky, nekonečné možnosti lyžování ve volném terénu, jeden z největších snowboardových parků ve Francii, sjezd pro rychlostní lyžování.

Nevýhody: Malý počet sedaček a kabin, převaha pom a vleků, na okrajích sezóny špatné sněhové podmínky, nedostatečné krytí umělým zasněžováním, jednodušší vybavenost některých residencí, nedostatečná možnost relaxačního vyžití po lyžování.

SNOWBOARD EXTRA:
Vars: Boardercross, Table, Slide
Surfland Risoul: Halfpipe, TableTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.