Saint Francois Longchamps/Valmorel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Saint Francois Longchamp
Název ubytování Residence Le Hameau de St.Francois
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Propojením Valmorelu a St François Longchamp, menších a klidnějších středisek s přátelskou atmosférou, vznikla v roce 1983 rozlehlá a lyžařsky pestrá oblast Grand Domaine se sjezdovkami všech náročností. Nabízí 165 km pěkných, většinou širokých sjezdovek.Dolní partie tvoří mírnější svahy určené pro začátečníky a mírně pokročilé. Zdatní lyžaři určitě využijí slunné svahy Col Gollet a Mottet, odkud se otevírá krásný pohled na Mont Blanc. Pod dominantou oblasti – horou Cheval Noir (2832 m), vede technicky náročná černá sjezdovka Riondet. Nezapomenutelné výhledy se nabízí z hory Lauziére, odkud se klikatí červená, nejvýše položená sjezdovka oblasti La Colombe s převýšením 629 m či volným terénem vedoucí černá La Lauziére. V oblasti je také velmi dobrézázemí pro snowboardisty (snowpark, funpark, halfpipe, boardercross…) a několik skicrossových tratí různých úrovní.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (1 místnost + kabina, cca 25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, oddělený spací kout/kabina s 2 lůžky formou palandy či manželské postele (ev. oddělená lůžka), koupelna s WC. Apartmán AP6C*** (2 místnosti + kabina, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s 2 postelemi, oddělený spací kout/kabina s 2 lůžky formou palandy (ev. oddělená lůžka), koupelna a WC (většinou oddělené).

Popis lokality ubytování

PolohaČtyři rezidence (Acrosse I-III a Roc Blanc) v části zvané Longes (1650 m), u dojezdu sjezdovky, cca 50–100 m od sedačkové lanovky Marquis. V přízemí rezidencí je pasáž s obchodem s potravinami, pekárna, restaurace, bar a sportovní potřeby. Zastávka skibusu je cca 300–400 m. Centrum střediska je vzdálené cca 500 m (pěší cesta) či 1 km po silnici skibusem.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.