Saint-Gervais / Megeve - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, St. Gervais
Název ubytování Rezidence Le Grand Panorama
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 11 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Za týden stihnete jen stěží projet všech 445 km sjezdovek, které skipas Evasion Mont Blanc zahrnuje. Pokud se vám to podaří, poznáte celkem 6 různých lyžařských oblastí. Od rezidence v Saint Gervais vyjedete kabinou Bettex do stejnojmenné oblasti, kde naleznete dobře upravované sjezdovky všech obtížností. Jedinečným zážitkem je výjezd na vrcholy Mt. Joly nebo Mt. Joul, které skýtají krásný výhled na nejvyšší horu Evropy. Na lyžích se můžete dále vydat do oblastí Megeve nebo Saint Nicolas de Véroce. V Mege­ve doporučujeme především oblast Rochebrune s náročnými sjezdovkami, které hostí i závody Světové­ho poháru nebo oblasti Alpette a Cote 2000 s kvalitními červenými sjezdovkami. Saint Nicolas de Véroce nabízí pěkné modré a červené sjezdovky, ale i širo­ké možnosti pro freeride.Do zbývajících lyžařských areálů se dostanete pouze skibusem nebo autem, ale určitě si nenechte ujít Les Contamines se 120 km širokých sjezdovek a neomezenými freeridingovými terény (1 výlet do Les Contamines v ceně autobusové dopravy). Tato oblast zaručuje díky vyšší nadmořské výšce ideální sněhové podmínky. Doporučujeme výjezd na nejvyšší vrchol celé oblasti Aiguille Croche (2487 m), odkud se skýtá nádherný výhled na Mont Blanc a odkud také vedou krásné červené sjezdovky. Každá z oblastí má svůj vlastní snowpark. Snowpark Mont Joux v Saint Gervais je dobře udržovaný s mnoha skoky a překážkami různých obtížností a nově také s airbagem pro bezpečné nacvičování skoků. Freestylisté by určitě neměli vynechat ani dva snowparky v Les Contamines s mnoha skoky, 2 boardercrossy a U-rampu, která splňuje mezinárodní závodní kritéria.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, 31–32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s 2 samostatnými lůžky, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP5/6*** (2 místnosti, 38–45 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, v kabině nebo v předsíni palanda, koupelna s vanou, WC většinou oddělené, většinou navíc sprchový kout. Apartmán AP6*** (3 místnosti, 43–47 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, 2 oddělené dvoulůžkové ložnice (dvoulůžko, samostatné postele, nebo palanda), 2 koupelny, WC většinou oddělené.
Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí), většinou balkon nebo terasa; za příplatek: ručník 4 €, TV 35 €/týden, pes 25 €, WiFi 20 €/týden. Rezidence: vstupní hala s recepcí a krbem, výtahy, lyžárna, venkovní parkoviště, připojení WiFi zdarma na recepci; za příplatek: kryté parkoviště 29?€/týden (rezervace předem), k zapůjčení přístroje na speciality raclette či fondue.

Popis lokality ubytování

PolohaV Saint Gervais, 50 m od stanice kabinové lanovky St. Gervais – Bettex, 150 m od pekařství a restaurace. Další obchody a restaurace najdete v centru městečka vzdáleném cca 500 m (možnost využít skibus zdarma).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.