Serre Chevalier - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence L´Aigle Bleu
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 12 060 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rozsáhlá oblast Serre Chevalier, čítající 250 km sjezdovek orientovaných většinou na severovýchod, uspokojí každého lyžaře. Více než 80 % lyžařské oblasti se rozprostírá v nadmořské výšce nad 2000 m. V případě nepříznivých sněhových podmínek může být uměle zasněžována až třetina oblasti. Sjezdovky se proplétají členitým terénem mezi horami Prorel (2566 m) a Pic de l‘ Yret (2830 m). Nároční lyžaři si oblíbí dlouhé černé sjezdovky Casse du Boeuf a závodní Luc Alphand s převýšením 650 m, která patří k nejtěžším sjezdovkám ve Francii. Nejzazší oblast Monetier nabízí krásné dlouhé červené sjezdovky. Bývá zde méně lyžařů a kvalitní sníh i na konci sezóny. Pro mírně pokročilé je určena celá řada upravovaných sjezdovek v oblasti hory Prorel a pod horou Serre Chevalier.Pro děti a začátečníky je vhodná oblast Villeneuve a Chantemerle s několika vyznačenými oblastmi se zábavními prvky v různých nadmořských výškách. Pro snowboardisty je ve výšce 2200 m (oblast Villeneuve) připraven rozsáhlý snowpark (4 ha), který je rozdělen na 3 části: pro začátečníky, pokročilé a experty. Pod vrcholem Serre Chevalier se pak nachází boardercross, nad Briançonem Funny Cross a lesní freestyle Melezone nad Chantemerle.V rámci skipasu Serre Chevalier je možné formou jednodenních skipasů zdarma poznat další střediska oblasti Grande Galaxie: Montgenevre/Vialattea (místním busem zpáteční jízdenka cca 6 €), Les 2 Alpes, Puy Saint Vincent, Alpe d’Huez (Grande Galaxie otevřena od 17.12.–31.3., jen za příznivých sněhových podmínek, za příplatek doprava, vhodné hlavně pro klienty vlastní dopravou).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4**** (1 místnost, 27 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2x rozkládací pohovka pro 2 osoby, sprchový kout s WC. Apartmán AP4**** (2 místnosti, cca 32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem, koupelna s WC. Apartmán AP6C**** (2 místnosti + kabina, cca 44 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem a v oddělené místnosti/předsíni 2 samostatná lůžka nebo palanda, koupelna, WC. Apartmán AP8C**** (3 místnosti + kabina, ev. mezonet, cca 75 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, 2 ložnice s dvoulůžkem a v oddělené místnosti/předsíni 2 samostatná lůžka nebo palanda, koupelna s vanou, oddělené WC, sprcha s WC.

Popis lokality ubytování

PolohaTato rezidence ze dřeva a kamene se nachází v Briançonu (Serre Chevalier 1200), cca 80 m od kabinové lanovky Prorel. Obchody jsou v blízkém okolí, zastávka skibusu poblíž rezidence, cca 15 min. pěšky do historického centra.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.