Silvestr v Disneylandu

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Disneyland, Paříž
Ubytování Silvestr v Disneylandu, Disney hotel Bb 2+*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 7 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V tomto termínu se ubytujete v jedinečném Disney hotelu, který se nachází v blízkosti zábavního parku a nabízí zdarma pravidelné spojení shuttle busem každých 15-20 minut po celý den až do pozdních nočních hodin. Shuttle bus vás doveze přímo k branám parku, kde si užijete vánoční atmosféru a zcela netradiční začátek nového roku. Jste časově nezávislí na skupině, což vám pobyt v Disneylandu jistě zpříjemní. Užijete si 2 dny skvělé zábavy v nějvětším evropském zábavním parku...

DISNEYLAND® RESORT PARIS je největší evropský zábavní park a leží jen několik kilometrů od Paříže. Nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s Disney® postavičkami. Zážitkem pro malé i velké návštěvníky je průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Pů, kačer Donald, pes Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Disney® Princezny, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o., Ratatouille...a spousta dalších.

Park je rozdělen do 5 částí:

MAIN STREET USA - tato hlavní ulice v parku se spoustou obchůdků a restaurací je součástí malého amerického městečka ze začátku 20. stol. Poznejte atmosféru let, kdy byl Walt Disney® ještě malým klukem...

FRONTIERLAND - představuje legendární východ a objevíte zde důlní městečko s atrakcemi ve stejném duchu jako je např. horská dráha "Big Thunder Mountain", indiánská vesnička a další...

ADVENTURELAND - zde Vás čekají exotické zážitky. Navštívíte tržiště inspirované Pohádkami tisíce a jedné noci a Sindibádem... Setkáte se zde s Piráty z Karibiku, před nebezpečím Vás ochrání Indiana Jones a vyšplháte se do chatrče Robinsona...

FANTASYLAND - je nejpohádkovější část parku díky zámku Šípokvé Růženky. Nechybí zde ani Sněhurka a sedm trpaslíků nebo dobrodružství Pinocchia...

DISCOVERYLAND - zde ožívají proroctví různých vizionářů a vědců! Prozkumejte planetu na Space Mountain: Mission 2" nebo skrz brýle v kině 4D...

WALT DISNEY® STUDIOS se nachází v těsné blízkosti Disneylandu a jedná se o park velmi úzce zaměřený na svět filmu, televize , kaskadérů a triků. Čekají Vás zde perfektní dekorace a skvělé show a představení a seznámíte se s filmařskou prací včetně triků a zvláštních efektů. Stanete se svědky např. zemětřesení nebo automobilové honičky, která skončí v plamenech. Mezi Disneylandem a Disney® Studios můžete během dne volně procházet.

HOTEL EXPLORERS 3*, DISNEYLAND®
Hotel se nachází 10 minut od vstupu do Disneylandu a Disney® Studií. Po celou otevírací dobu parku je zajištěno spojení hotelovým shuttle busem s pravidelnými intervaly 15-20 minut.Hned při vstupu do hotelu na vás dýchne příjemná atmosféra rodinného ubytování.

Pokoje: 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (často se jedná o patrové postele), koupelnas WC (kosmetické přípravky firmy L'Occitane), hypoalergenní lůžkoviny, kabelováTV s dětskými programy, trezor, internet, káva a čaj.

Hotelové lázně: v přízemí hotelu se nachází relaxační oáza. K dispozici máte zdarma vnitřní vyhřívaný bazén, saunu, jacuzzi, hammam a fitness. Za příplatek můžete využít služeb např. masérů nebo kosmetiček.

Stravování:
- snídaně formou bufetu v hotelové restauraci Sans-Soucis v době od 7 do 11 hodin (bohatý bufet studených i teplých variant včetně sladkostí).

- k dalšímu stravování je možné využít hotelovou restauraci Musketeer's, kde se přenesete do doby Tří Mušketýru a podávat se budou kulinářské speciality mezinárodní a francouzské kuchyně. Obsluha je obleřena v dobových kostýmech a restaurace je otevřena v době 18:30-22hod. Strava je zde formou bufetu (volný výběr).
- v parku je možné využít další restaurace a fast foody.
- za příplatek na hotelu silvestrovská večeře (menu a cena budou zveřejněny během letních měsíců)

Program zájezdu

1. DEN

Brzy ráno odjezd z ČR, denní přejezd do Disneylandu. V odpoledních hodinách přejezd na ubytování do hotelu B&B Disneyland 2+* v těsné blízkosti parku. Večer možnost návštěvy Disney® Village se spoustou restaurací a obchůdků.Nocleh.

2. DEN

Snídaně, celodenní pobyt v Disneylandu a sousedním parku Disney® Studios se spoustou atrakcí a show. Užijete si skvělé průvody postaviček, vánoční výzdobu, hudební vystoupení apod. O půlnoci velkolepý ohňostroj nad zámkem Šípkové Růženky, slavnostní vítání roku 2017... Nocleh.

3. DEN

Snídaně. Celodenní pobyt v parku. Ve večerních hodinách odjezd směr ČR, noční přejezd.

4. DEN

V dopoledních hodinách návrat.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.