Tignes - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Tignes
Název ubytování Rezidence Hameau du Borsat
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 14 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblast Tignes Val d´Isere zahrnuje 300 km velmi rozmanitých sjezdovek (dříve oblast Espace Killy). Jelikož 80 % sjezdovek leží v nadmořské výšce nad 2000 m, jsou zde výborné sněhové podmínky od října až do května. Nejvýše položené terény najdete na ledovci Grande Motte ve výšce 3456 m. Na úpatí ledovce vede podzemní lanovka Grande Motte, která vás do výšky 3032 m vyveze za pouhých 7 minut. Tignes má co nabídnout lyžařům všech kategorií. Přímo nad střediskem se nacházejí začátečnické zóny s 8 vleky zdarma. Zdatnější lyžaři si vychutnají dlouhé červené sjezdovky z ledovce Grande Motte. Opravdovým zážitkem je sjezd po neupravované černé sjezdovce Sache, která vede od tzv. Oka ve skále „Aiguille Percée“ opuštěným údolím až do Tignes Brevieres. Překonáte tak převýšení téměř 1200 m.V části Val d´Isere, si pak můžete vyzkoušet sjezd po černé olympijské sjezdovce Face de Bellevarde. Rozhodně byste si neměli nechat ujít ani krásnou dlouhou červenou sjezdovku OK, na které se každoročně otevírá „Kritériem prvního sněhu“ seriál závodů Světového poháru.Snowboardisté ocení minimální počet vleklých přejezdů a navíc se mohou vyřádit ve dvou snowparcích: ve Swatch snowparku v Tignes a výborně upravovaném Valparcu ve Val d´Isere. V Tignes naleznete také U-rampu splňující závodní kritéria nebo airbag pro bezpečné nacvičování skoků. Svůj výkon můžete navíc shlédnout na obří obrazovce a následně si záznam stáhnout na internetu. Celá oblast Tignes Val d´Isere je zároveň i rájem freeriderů. 300 km sjezdovek představuje jen cca 8 % dostupných svahů, zbytek tvoří volné terény. Doporučujeme mimo jiné severní svahy ledovce Grande Motte nebo terény pod skálou Aiguille Percée.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4*** (1 místnost, cca 18 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni palanda (ev. sklopná lůžka), koupelna s WC. Studio ST4C*** (1 místnost + kabina, cca 21 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v oddělené části – kabině rozkládací gauč pro 2 osoby nebo palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6*** (2 místnosti, cca 30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v oddělené ložnici dvoulůžko nebo 2 jednolůžka, v kabině nebo předsíni palanda, koupelna, WC oddělené.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, el. nebo mikrovlnná trouba, v ST4C a AP6 myčka nádobí), většinou balkon;za příplatek: sada ručníků 6 €/os., TV 40 €/týden, dětská sada (postýlka, židle, vanička) 25 € (rezervace předem), pes 50 €, WiFi na recepci 5 €/den, 20 €/týden.. Rezidence: recepce, výtahy, lyžárna; za příplatek: kryté nebo venkovní parkoviště 78–82 €/týden (rezervace předem), možnost dokoupení polopenze nebo večeří v nedaleké restauraci (ceny na vyžádání v CK)

Popis lokality ubytování

PolohaV nejvyšší části Tignes Val Claret (2140 m), cca 50 m od nástupu na sjezdovky. Naproti rezidenci se nachází pekařství. Další obchody a restaurace naleznete v centru Val Claret vzdáleném cca 200 m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.