Val Cenis / Termignon - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Lanslevillard
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V roce 2009 došlo k propojení všech tří sousedních středisek pomocí lanovek a sjezdovek a vznikla tak oblast Grand Val Cenis, která nabízí v součtu 125 km sjezdovek.Převážně severní expozice lyžařských svahů, blízkost ledovců a nadmořská výška až 2800 m zaručují kvalitní sněhové podmínky v průběhu celé sezony. O dostatek sněhu se stará i systém umělého zasněžování.Začátečníkům poslouží celkem pět vleků zdarma (1 x Termignon, 2 x Lanslebourg a 2 x Lanslevillard), či oblast Colombaz se širokými sjezdovkami a nejdelší zelenou sjezdovku v Evropě, 10 km dlouhou Escargot, která vede téměř po vrstevnici od vrcholu až po úpatí svahu. Pro pokročilejší lyžaře je zde slušné zázemí červených sjezdovek – vyhlášená je slunná a téměř liduprázdná oblast Termignonu.Zatoužíte-li po volných terénech, vyražte do oblasti Ouillon des Arcellins, Tomba či Moraine. Jízdu v boulích si můžete vyzkoušet na černých sjezdovkách Mouraine či M. Jacot. Ve středisku jsou 2 snowparky a 2 boardercrossové areály. Běžkaři si přijdou na své na místních běžeckých tratích v okolí jezera Lac du Mont Cenis v nadmořské výšce 2000 m či v nedaleké vesničce Bessans (133 km tratí za příplatek).Za příplatek je možné rozšíření skipasu na oblast Eski-mo (+ 210 km sjezdovek), který zahrnuje čtyři výlety do sousedních středisek Bonneval, La Norma, Valfréjus a Aussois (nutno objednat předem, viz příplatky).Novinkou střediska je vyhlídková plošina ve vyšce 2800 m, která nabízí panoramatický výhled „krok do prázdna“. Plošina se nachází u výstupu ze sedačkové lanovky Met.Středisko v sezoně 2016/2017 slaví 50. výročí svého založení. Tešit se tak můžete na spousty koncertů a animací v průběhu celé sezony, avšak vyvrcholení oslav bude v termínu 01.04.-08.04.2017. V tomto termínu je připraven bohatý program střediska i zajímavé akce CK Intertrans.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, cca16 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna, WC. Studio ST3** (1 místnost, 23–27 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby a jedno lůžko, koupelna, WC. Studio ST4** (1 místnost + ev. kabina, 24–34 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby (ev. dvoulůžko), v předsíni či v oddělené části – kabině palanda (ev. rozkládací gauč), koupelna, WC většinou oddělené. Vybavenost, kvalita a uspořádání studií se mohou v některých případech lišit, jedná se o privátní ubytování.
Studio: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska, trouba/mikrovlnná trouba), většinou TV a balkon (ev. terasa); za příplatek: pes 30 €/týden, dětská postýlka a židle 25 €. Rezidence: venkovní neplacená parkoviště; za příplatek: kryté parkoviště 50 €.

Popis lokality ubytování

PolohaMenší privátní rezidence se nacházejí v části Lanslevillard (1450 m), vzdálenost od sjezdovek do cca 100 m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.