Val Cenis / Termignon - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Val Cenis
Název ubytování Rezidence Les Valmonts de Val Cenis
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 520 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V roce 2009 došlo k propojení všech tří sousedních středisek pomocí lanovek a sjezdovek a vznikla tak oblast Grand Val Cenis, která nabízí v součtu 125 km sjezdovek.Převážně severní expozice lyžařských svahů, blízkost ledovců a nadmořská výška až 2800 m zaručují kvalitní sněhové podmínky v průběhu celé sezony. O dostatek sněhu se stará i systém umělého zasněžování.Začátečníkům poslouží celkem pět vleků zdarma (1 x Termignon, 2 x Lanslebourg a 2 x Lanslevillard), či oblast Colombaz se širokými sjezdovkami a nejdelší zelenou sjezdovku v Evropě, 10 km dlouhou Escargot, která vede téměř po vrstevnici od vrcholu až po úpatí svahu. Pro pokročilejší lyžaře je zde slušné zázemí červených sjezdovek – vyhlášená je slunná a téměř liduprázdná oblast Termignonu.Zatoužíte-li po volných terénech, vyražte do oblasti Ouillon des Arcellins, Tomba či Moraine. Jízdu v boulích si můžete vyzkoušet na černých sjezdovkách Mouraine či M. Jacot. Ve středisku jsou 2 snowparky a 2 boardercrossové areály. Běžkaři si přijdou na své na místních běžeckých tratích v okolí jezera Lac du Mont Cenis v nadmořské výšce 2000 m či v nedaleké vesničce Bessans (133 km tratí za příplatek).Za příplatek je možné rozšíření skipasu na oblast Eski-mo (+ 210 km sjezdovek), který zahrnuje čtyři výlety do sousedních středisek Bonneval, La Norma, Valfréjus a Aussois (nutno objednat předem, viz příplatky).Novinkou střediska je vyhlídková plošina ve vyšce 2800 m, která nabízí panoramatický výhled „krok do prázdna“. Plošina se nachází u výstupu ze sedačkové lanovky Met.Středisko v sezoně 2016/2017 slaví 50. výročí svého založení. Tešit se tak můžete na spousty koncertů a animací v průběhu celé sezony, avšak vyvrcholení oslav bude v termínu 01.04.-08.04.2017. V tomto termínu je připraven bohatý program střediska i zajímavé akce CK Intertrans.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, cca 30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna, WC. Apartmán AP6*** (3 místnosti, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, druhá ložnice se dvěma lůžky či palandou, koupelna, WC.
Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), balkon nebo terasa; za příplatek: dětská postýlka a židle 25 €/týden, TV 29 €/týden, pes 39 €. Rezidence: relaxační centrum – zdarma vnitřní vyhřívaný bazén a jedna seance/AP v sauně či páře v hlavní budově, výtahy, lyžárna, kulečník, úschovna zavazadel, venkovní parkoviště; za příplatek: WiFi na recepci, sauna a pára 8 €/seance/AP, kryté parkoviště 39 €/týden (rezervace předem), donáška pečiva na recepci, kulečník, sada ručníků+ kuchyňská utěrka 7 €/os., povlečení 7 €/os.

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence je složena z komplexu 7 budov a nachází se v klidné části Lanslebourg (1420 m) na dojezdu sjezdovky, cca 50 až 100 m od rychlosedačky Ramasse a cca 300 m od centra.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.