Val Cenis / Termignon - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Lanslevillard
Typ ubytování Studio
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 7 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V roce 2009 došlo k propojení všech tří sousedních středisek pomocí lanovek a sjezdovek a vznikla tak oblast Grand Val Cenis, která nabízí v součtu 125 km sjezdovek. Převážně severní expozice lyžařských svahů, blízkost ledovců a nadmořská výška až 2800 m zaručují kvalitní sněhové podmínky v průběhu celé sezony. O dostatek sněhu se stará i systém umělého zasněžování.Začátečníkům poslouží celkem pět vleků zdarma (1x Termignon, 2x Lanslebourg a 2x Lanslevillard), či oblast Colombaz se širokými sjezdovkami a nejdelší zelenou sjezdovkou v Evropě, 10 km dlouhou Escargot, která vede téměř po vrstevnici od vrcholu až po úpatí svahu. Pro pokročilejší lyžaře je zde slušné zázemí červených sjezdovek – vyhlášená je slunná a téměř liduprázdná oblast Termignonu.Zatoužíte-li po volných terénech, vyražte do oblasti Ouillon des Arcellins, Tomba či Moraine. Jízdu v boulích si můžete vyzkoušet na černých sjezdovkách Moraine či M. Jacot. Ve středisku jsou 2 snowparky a 3 boardercrossové areály. Běžkaři si přijdou na své na místních běžeckých tratích v okolí jezera Lac du Mont Cenis v nadmořské výšce 2000 m či v nedaleké vesničce Bessans (133 km tratí).Skipas nově zahrnuje kromě oblasti Val Cenis/Termignon i celou oblast Eski-mo (+ 350 km sjezdovek), – můžete absolvovat čtyři výlety do sousedních středisek Bonneval, La Norma, Valfréjus a Aussois buď skibusem (zdarma) nebo u zájezdu č. 08 i busem CK. Do každého z těchto čtyř středisek platí skipas pouze jeden den.Od roku 2017 je ve středisku pro návštěvníky k dispozici vyhlídková plošina ve výšce 2800 m, která nabízí panoramatický výhled „krok do prázdna“. Plošina se nachází u výstupu ze sedačkové lanovky Met.Během nové zimní sezony 2018/19 budou lyžaři moci využít renovované kabinové lanovky Vieux Moulin, která se může pochlubit nejen vyšší rychlostí a komfortem (vyhřívané sedačky), ale i větší kapacitou (10 míst).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, cca16 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna, WC. Studio ST3** (1 místnost, 23–27 m2), v obývací části s?kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby a 3. lůžko, koupelna, WC. Studio ST4C** (1 místnost + ev. kabina, 24–34 m2), v?obý­vací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby (ev. dvoulůžko), v předsíni či v oddělené části – kabině palanda (ev. rozkládací gauč), koupelna, WC většinou oddělené. Vybavenost, kvalita a uspořádání studií se mohou v některých případech lišit, jedná se o privátní ubytování.
Studio: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska, trouba/mikrovlnná trouba), většinou TV a balkon (ev. terasa); za příplatek: pes 36 €/týden, dětská postýlka a židle 25 €/týden. Rezidence: venkovní neplacená parkoviště.

Popis lokality ubytování

PolohaMenší privátní rezidence se nacházejí v části Lanslevillard (1450 m), vzdálenost od sjezdovek do cca 150 m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.