Val D´allos - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Chalets du Verdon
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 8 350 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Celou lyžařskou oblast Espace Lumiere tvoří dva propojené areály – Praloup a La Foux Val d´Allos, které se skládají ze tří prosluněných údolí Verdon, Agneliers a Ubaye. Středisko nabízí 180 km upravovaných sjezdových tratí, z nichž převážná část jsou pěkné červené sjezdovky lemované modříny.Espace Lumiere získalo svou reputaci díky kvalitním lyžařským terénům i krásné prosluněné krajině. 70 % střediska je možno uměle zasněžovat. Pro snowboardisty je v horní části Praloupu pod Le Lac v nadmořské výšce 2360 m připraven snowboard park Rider Space s boardercrossem a skoky, ve Val d´Allos u sedačky Aiguille a nový park je také v areálu Seignus. Jistě stojí za to okusit i jízdu v 6 přírodních U-rampách/soutěskách, které jsou zvláštností střediska. Na své si zde přijdou i milovníci freeridingu.Středisko Praloup se skládá ze dvou částí – klidnějšího Praloupu 1500 a živějšího Praloupu 1600, kde najdete obchodní centrum s restauracemi a bary, kluziště… Mezi Praloupem 1500 a 1600 jezdí zdarma skibusy.Výhodou ubytování v sousední oblasti Val d´Allos je možnost lyžařsky poznat také 7 km vzdálený menší lyžařský areál Seignus 1500–2426 m (50 km sjezdovek: 2 zelené, 9 modrých, 8 červených, 5 černých, skibus zdarma), tj. dohromady k dispozici areál s 230 km sjezdovek.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4**** (1 místnost, 30–32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, v předsíni nebo kabině další 2 lůžka, koupelna, WC. Apartmán AP4**** (2 místnosti, cca 30–32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby oddělená 2lůžková ložnice, koupelna, WC. Apartmán AP6**** (2 místnosti, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, oddělená 2lůžková ložnice, v předsíni/spacím koutě palanda, koupelna, WC.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar), TV, balkon nebo terasa; za příplatek: ručníky 9 €/os., dětská židle 9 €/týden, dětská postýlka 26 €/týden, pes 46 €. Rezidence: zdarma vnitřní vyhřívaný bazén a pára v hlavní budově, výtah, lyžárna, venkovní parkoviště;za příplatek: garáž 35 €/týden (výška1,85 m – rezervace předem), přístroj na specialitu raclette.

Popis lokality ubytování

PolohaVal d´Allos la Foux (1800 m), oblast l´Abrau, rezidence propojující moderní a tradiční horský styl, složená ze 2 budov, hned vedle sedačkové lanovky Pont de l´Abrau, v blízkosti obchodů a restaurací.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.