Val Thorens - Francie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Val Thorens
Název ubytování Rezidence Les Balcons de Val Thorens
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 17 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Nejvýše položené zimní středisko Evropy Val Thorens má díky své vysokohorské poloze a ledovci Péclet a Thorens zaručenou bohatou sněhovou nadílku během celé sezóny. Středisko je jako stvořené pro dobré lyžaře a uspokojí i ty nejnáročnější milovníky sjezdu. Nejvíce pozornosti přitahuje Cime de Caron (3200 m), který nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v Alpách. Odtud vede nejdelší červená sjezdovka celé oblasti Col de l´Audzin (12 km), nebo 2 náročné černé sjezdovky: strmá Combe de Caron s převýšením téměř 1 km, která směřuje zpět do Val Thorens a Combe de Rosael, která vede do čtvrtého údolí Maurienne – oblasti Orelle. V Orelle se také nacházejí nejvýše položené sjezdovky celé oblasti Tři údolí s převážně jižní orientací i krásné volné terény s prašanem.Středisko ale nezapomíná ani na začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Přímo nad střediskem vedou mírnější zelené a modré sjezdovky. Pro děti doporučujeme 1 km dlouhou zelenou sjezdovku tématicky orientovanou na alpskou faunu a floru nebo kryté pohyblivé koberce (zdarma 3 koberce a pomička du Roc).Pro snowboardisty a milovníky freestylu je ve Val Thorens připraven kvalitní snowpark s halfpipe, boardercrossem, quarterpipe a moduly. V termínu 10.–17. 12. 2016 se Val Thorens stává dějištěm tradičního „Boarderweek“ (závody ve freestyle, kvalifikace X-Games, exhibice, testování snowboardů, koncerty) – více informací na www.ski-boarderweek-val-thorens.com.Pro lyžařské nadšence doporučujeme rozšíření skipasu na Tři údolí, největší lyžařskou oblast na světě (600 km sjezdovek).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmány AP4**** (2 místnosti, cca 33–36 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, koupelna (vana s vířivkou), WC oddělené, balkon. Apartmán AP6C**** (2 místnosti, cca 43 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, spací kout s palandou, koupelna (vana s vířivkou), sprchový kout, WC oddělené, balkon. Apartmán AP6**** (3 místnosti, cca 52 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro dvě osoby, 2 oddělené dvoulůžkové ložnice, koupelna (vana s vířivkou), sprchový kout, WC oddělené, balkon.

Popis lokality ubytování

PolohaVal Thorens (2330 m), komplex 6 rezidencí v horní klidné části střediska s krásným výhledem, poblíž nástupu na sjezdovky. Přímo v areálu rezidencí jsou k dispozici 2 restaurace, obchod s potravinami a půjčovna lyží. Další obchody naleznete v nákupním centru vzdáleném cca 400 m.



Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.