Val Thorens - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Val Thorens
Název ubytování Rezidence Val Thorens
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 14 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nejvýše položené zimní středisko Evropy Val Thorens má díky své vysokohorské poloze a ledovci Péclet a Thorens zaručenou bohatou sněhovou nadílku během celé sezóny. Středisko je jako stvořené pro dobré lyžaře a uspokojí i ty nejnáročnější milovníky sjezdu. Nejvíce pozornosti přitahuje Cime de Caron (3200 m), který nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v Alpách. Odtud vede nejdelší červená sjezdovka celé oblasti Col de l´Audzin (12 km), nebo 2 náročné černé sjezdovky: strmá Combe de Caron s převýšením téměř 1 km, která směřuje zpět do Val Thorens a Combe de Rosael, která vede do čtvrtého údolí Maurienne – oblasti Orelle. V Orelle se také nacházejí nejvýše položené sjezdovky celé oblasti Tři údolí s převážně jižní orientací i krásné volné terény s prašanem.Středisko ale nezapomíná ani na začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Přímo nad střediskem vedou mírnější zelené a modré sjezdovky. Pro děti doporučujeme 1 km dlouhou zelenou sjezdovku tématicky orientovanou na alpskou faunu a floru nebo kryté pohyblivé koberce (zdarma 3 koberce a pomička du Roc).Pro snowboardisty a milovníky freestylu je ve Val Thorens připraven kvalitní snowpark s halfpipe, boardercrossem, quarterpipe a moduly. V termínu 10.–17. 12. 2016 se Val Thorens stává dějištěm tradičního „Boarderweek“ (závody ve freestyle, kvalifikace X-Games, exhibice, testování snowboardů, koncerty) – více informací na www.ski-boarderweek-val-thorens.com.Pro lyžařské nadšence doporučujeme rozšíření skipasu na Tři údolí, největší lyžařskou oblast na světě (600 km sjezdovek).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, 17–22 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem dvě lůžka nebo rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC. Studio ST3** (1 místnost, 19–24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo 2 samostatná lůžka (ev. palanda) + 3. lůžko možno i v předsíni, koupelna s WC. Studio ST4C** (1 místnost + kabina, 24–29 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo 2 samostatná lůžka (ev. palanda), ve spacím koutě/kabině palanda (možno i 2 samostatná lůžka nebo dvoulůžko), koupelna s WC. Apartmán AP4** (2 místnosti, 27–35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, oddělená dvoulůžková ložnice (možno i palanda), koupelna, WC oddělené. Apartmán AP6** (2 místnosti, 35–40 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, v předsíni palanda nebo varianta: v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, oddělený 4lůžkový pokoj (možno i 2 palandy), koupelna, WC.

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se soukromými pokoji standardní kvality jsou rozmístěné po celém středisku, vždy poblíž vleků nebo sjezdovky. Konkrétní rezidence či ST/AP*** lze ev. vyžádat.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.