Valfrejus - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Chalets de la Ramoure
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Valfréjus je menší středisko rodinného typu s příjemnou atmosférou a specifickým horským šarmem. Leží v srdci údolí Maurienne v Savojských Alpách nedaleko italských hranic. Nabízí rozmanité terény, jak pro začátečníky, tak i zkušené lyžaře.Většina sjezdovek se nachází nad hranicí 2000 m, což zaručuje dobré lyžařské podmínky pro celou zimní sezónu. Nejdelší sjezdovka Piste du Jeu nabízí 12 km dlouhý sjezd s převýšením 1200 m a vede kolem bunkru z 2. sv. války.Valfréjus je také ideální pro freeride a jedno z nejlepších míst ve Francii pro speedriding, který tady ostatně před více než 10 lety vznikl. Snowboardisté jistě ocení menší snowpark pod nejvyšším vrcholem oblasti Punta Bagna (2737 m). Pro děti je základnou oblast Arrondaz, na které jsou soustředěné různé zábavní atrakce jako pevnost se skluzavkou postavená na sněhu, malý kolotoč, krytý pohyblivý koberec pro začátečníky… a samozřejmě oblíbená bobová dráha Le Bob Park s 2 trasami dlouhými 3 km vedoucí přímo nad střediskem s možností večerního bobování.Nespornou výhodou je možnost za příplatek poznat během týdne 4 další nedaleké lyžařské oblasti v údolí Maurienne (Norma, Aussois, Val Cenis a Bonneval sur Arc), dohromady více než 330 km sjezdovek.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST4C*** (1 místnost + kabina, cca 29 m2) – v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, v předsíni/kabině spací kout s palandou, koupelna s WC. Apartmán AP4*** (2 místnosti, cca 32 m2) – v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s 2 lůžky, koupelna s WC. Apartmán AP6C*** (2 místnosti + kabina či mezonet, cca 37 m2) – v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s 2 lůžky, spací kout/kabina s palandou, koupelna s WC.
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, vařič, myčka nádobí), TV, většinou balkon nebo terasa. Za příplatek: sada ručníků 5 €, pes 46 €/týden. Rezidence: zdarma vstup do venkovního vyhřívaného bazénu, sauny a fitness v sousední rezidenci Turra (vzdálené cca 100 m), recepce a zdarma přístup WiFi v sousední rezidenci Turra, lyžárna s vysoušečem bot; zdarma k zapůjčení: vysavač, fén, žehlička, přístroje na raclette a fondue, dětská židlička a postýlka (dle disponibility), za příplatek: kryté parkoviště cca 35 €/týden (rezervace předem), donáška pečiva, snídaně v rezidenci Turra 8 €/os.

Popis lokality ubytování

PolohaValfréjus (1560 m), rezidence v savojském stylu situovaná hned u sjezdovky a sedačkové lanovky Charmasson, cca 250 m od centra s obchody a restauracemi.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.