Valloire - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Valmeinier
Název ubytování Rezidence Les Chalets de la Vallée d´Or
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 830 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pátá největší lyžařská oblast Savojských Alp vznikla propojením tradiční vesnice Valmeinier 1500, moderního střediska Valmeinier 1800 a typické savojské vísky Valloire. 150 km sjezdovek se rozprostírá pod třemi horskými hřebeny a nabízí tak velice různorodé lyžování. V oblasti Gros Crey si vychutnáte široké a dobře upravené modré a červené sjezdovky. Obtížnější tratě naleznete v oblasti Valloire například v horní části masivu Sétaz. Středisko myslí i na začínající lyžaře a rodiny s dětmi – modré a zelené tratě přímo nad střediskem jsou jako dělané pro trénink prvních oblouků. 70 % sjezdovek leží v nadmořské výšce nad 2000 m a níže položené sjezdovky jsou vybaveny rozsáhlým systémem sněhových děl, a tak jsou po celou sezonu zajištěny příznivé sněhové podmínky.Pro vyznavače freeridu je výchozím bodem především vrchol Sétaz des Pres (2538 m). Zde se také nachází Arva park, kde se pod vedením zkušených instruktorů naučíte základní pravidla pro jízdu ve volném terénu a jak se zachovat v případě laviny. Freestylisté se mohou vyřádit ve snowparku na hřebenu mezi Valloire a Valmeinier, který nabízí mimo jiné U-rampu a boardercross.Středisko má navíc strategickou polohu pro případnou návštěvu oblasti Tři údolí (za příplatek cca 22 €, přístup Val Thorens/Orelle).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, 30–36 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, samostatná ložnice s dvoulůžkem, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6*** (3 místnosti, 40–48 m2, někdy mezonetový typ), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, samostatná ložnice s dvoulůžkem, 2. oddělená ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, koupelna, WC oddělené, někdy navíc 2. koupelna.
Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí), TV, balkon; za příplatek: ručníky 6 €/sada/os., dětská sada (postýlka, židle, vanička) 25 €, pes 50 €. Rezidence: vstup do propojeného krytého a venkovního bazénu v hlavní budově zdarma, recepce s krbem, lyžárna, venkovní parkoviště; za příplatek: sauna, donáška pečiva, prádelna, kryté parkoviště od 40 €/týden (rezervace předem), WiFi na recepci 5 €/den, 20 €/týden.

Popis lokality ubytování

PolohaV horní části Valloire (1480–1500 m), 10–150 m od nástupu na sjezdovky. Centrum střediska je vzdálené cca 700 m a je dostupné skibusem zdarma.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.