Valloire - Francie

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Rezidence Valloire Centre
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pátá největší lyžařská oblast Savojských Alp vznikla propojením tradiční vesnice Valmeinier 1500, moderního střediska Valmeinier 1800 a typické savojské vísky Valloire. 150 km sjezdovek se rozprostírá pod třemi horskými hřebeny a nabízí tak velice různorodé lyžování. V oblasti Gros Crey si vychutnáte široké a dobře upravené modré a červené sjezdovky. Obtížnější tratě naleznete v oblasti Valloire například v horní části masivu Sétaz. Středisko myslí i na začínající lyžaře a rodiny s dětmi – modré a zelené tratě přímo nad střediskem jsou jako dělané pro trénink prvních oblouků. 70 % sjezdovek leží v nadmořské výšce nad 2000 m a níže položené sjezdovky jsou vybaveny rozsáhlým systémem sněhových děl, a tak jsou po celou sezonu zajištěny příznivé sněhové podmínky.Pro vyznavače freeridu je výchozím bodem především vrchol Sétaz des Pres (2538 m). Zde se také nachází Arva park, kde se pod vedením zkušených instruktorů naučíte základní pravidla pro jízdu ve volném terénu a jak se zachovat v případě laviny. Freestylisté se mohou vyřádit ve snowparku na hřebenu mezi Valloire a Valmeinier, který nabízí mimo jiné U-rampu a boardercross.Středisko má navíc strategickou polohu pro případnou návštěvu oblasti Tři údolí (za příplatek cca 22 €, přístup Val Thorens/Orelle).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníStudio ST2** (1 místnost, cca 20 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, cca 25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v předsíni nebo kabině palanda nebo 2 samostatná lůžka, koupelna s WC, někdy oddělené. Apartmán AP4** (2 místnosti, cca 30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v oddělené ložnici dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka ev. palanda, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP5/6** (2 místnosti + kabina nebo 3 místnosti, 35–50 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v oddělené ložnici dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka ev. palanda, v oddělené ložnici nebo kabině 2 samostatná lůžka nebo palanda, koupelna, WC většinou oddělené.

Popis lokality ubytování

PolohaSoukromá studia a apartmány rozmístěné v centru střediska Valloire (1400 m) v blízkosti obchodů a restaurací a 50–250 m od kabinové lanovky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.