Vánoční Disneyland a Paříž

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Disneyland
Název ubytování Vánoční Disneyland a Paříž, Campanile 3*
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vánoční Disneyland Vás zaručeně nadchne nádhernou výzdobou. Kromě atrakcí a postaviček nebudou chybět vánoční trhy nebo vánoční strom, který každý večer slavnostně rozsvítí Mickey Mouse s Minnie za doprovodu famózního orchestru. Na hlavní třídě Main Street USA je zaručeno, že se na Vás sesypou sněhové vločky. Na zámku Šípkové Růženky se večer rozzáří na 400 tisíc žárovek. Navíc se hlavní postava Vánoc - Santa Claus - rozhodl usídlit přímo ve středu celého parku. A právě zde si i vyslechne přání všech dětí a dospělých. Známý červený kabát, bílé vousy, brýle - určitě ho od ostatních návštěvníků rozeznáte! Santa si pořídil i speciální poštu, kam děti mohou přinést dopisy a podělit se tak o svá nejtajnější přání. Nezapomeňte čitelně napsat zpáteční adresu, může Vás překvapit odpověď... Vzácným hostem bude Santa Claus i ve slavnostním průvodu pohádkových postaviček!

Vánoční Paříž...to jsou skvělé vánoční trhy ve spodní části slavné třídy Champs-Elysées, perfektně nasvícené ulice, vánoční stromy a slavnostně nazdobené výlohy.
Během návštěvy města si nejvíce vychutnáte tato místa:

EIFFELOVA VĚŽ - ocelová pařížská dominanta vysoká 324m. postavena u příležitosti stého výročí velké francouzské revoluce a Světové výstavykterá se v Paříži konala v roce 1889.

CHAMPS-ELYSÉES - nejznámější pařížská třída s dominantním Vítězným obloukem. V dolní části vánoční trhy s francouzskými delikatesami. svařeným vínem a drobnými dárky a suvenýry.

MONTMARTE - na vrcholku se nachází bazilika Sacré-Coeur a ve spodní části pak kromě spousty obchodů a restaurací i světoznámý kabaret Moulin Rouge.

DISNEYLAND PARIS je království snů, pohádek a dobrodružství. Je nejnavštěvovanějším a nejznámnějším evropským zábavním parkem, který nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s klasickými Disney postavičkami. Vaše skvělá nálada bude ještě více nakažlivá... Zážitkem pro malé i velké návštěvníky je určitě "Průvod snů", což je úžasný průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Winnie, kačer Donald, pes Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Šípková Růženka, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o...a další.
Park je rozdělen do 5 částí.

MAIN STREET USA - hlavní ulice v parku je plná obchodů a restaurací. e součástí malého amerického městečka ze začátku 20. stol. Poznejte atmosféru let, kdy byl Walt Disney ještě malým klukem...

FRONTIERLAND - představuje legendární východ... Objevte zde důlní městečko s atrakcemi ve stejném duchu jako je např. horská dráha "Big Thunder Mountain", indiánská vesnička a další...

ADVENTURELAND - v této části parku Vás čekají exotické zážitky. Navštívíte tržiště inspirované Pohádkami tisíce a jedné noci a Sindibádem... Setkáte se zde s Pirátami z Karibiku, před nebezpečím Vás ochrání Indiana Jones a vyšplháte se do chatrče Robinsona...

FANTASYLAND - část parku určená pro nejmenší návštěvníky. Vstupní branou do Fantasylandu je dominanta celého parku - zámek Šípokvé Růženky. Nechybí zde ani Alenka v říši divů, Disney princezny ani cesta kolem dětského světa nebo dobrodružství Pinocchia...

DISCOVERYLAND - zde ožívají proroctví různých vizionářů a vědců! Prozkumejte planetu na horské dráze Space Mountain: Mission 2, užijte si Hvězdné války, střílečku ve 3D Buzze rakeťáka nebo se staňte řidičem vlastního vozu...

Hotel Campanile Bussy St. Georges*** - ubytování je ve 2 až 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, varnou konvicí s kávou a čajem (zdarma). V koupelně jsou samozřejmostí hotelové ručníky a sprchový gel / mýdlo. Na hotelu k dispozici wifi zdarma (na kód).
Snídaně jsou formou bohatého bufetu - bagety, croissanty, džem, šunka, sýr, cereálie, jogurty, ovoce, teplé nápoje, džusy apod.

Program zájezdu

1. DEN

Odjezd v pozdních večerních hodinách z ČR (Praha 22:00hod.), noční přejezd přes Německo do Francie.

2. DEN

V dopoledních hodinách příjezd do Paříže, okružní jízda centrem města kolem známých památek (Notre-Dame, muzeum Louvre, náměstí Svornosti...). Procházka po nazdobené třídě Champs Elysées s návštěvou vánočních trhů. Poté přejezd kolem Vítězného oblouku k pařížské dominantě - Eiffelově věži. Zde osobní volno k její návštěvě, plavbě po Seině nebo návštěvě mořského světa Aquarium. V podvečer odjezd na hotel, ubytování v hotelu Campanile 3* - těsné blízkosti hotelu se nachází velké nákupní centrum. Nocleh.

3. DEN

Po snídani odjezd do Disneylandu. Celodenní pobyt v parku se spoustou atrakcí, show a úžasnou vánoční výzdobou. Nebudou chybět vánoční trhy, Santa Claus se speciální schránkou na dopisy ani sváteční průvod postaviček. V podvečer si užijete slavnostní rozsvícení vánočního stromu v centru parku a obří ohňostroj při zavření parku. Pozdě večer odjezd směr ČR.

4. DEN

Návrat v dopoledních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.