Vars - Francie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie
Název ubytování Résidence Pra Sainte Marie
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 6 160 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Intertrans
Popis zájezdu

Rozlehlá a dobře propojená oblast „Foret Blanche“ se 185 km sjezdovek všech obtížností je vhodná pro všechny kategorie lyžařů. Pokročilí lyžaři si přijdou na své na rozmanitých červených sjezdovkách. Vyhlášená je červená Olympijská sjezdovka s převýšením 900 m. Rodiny s dětmi, začátečníci a mírně pokročilí lyžaři budou jistě spokojeni na širokých upravených sjezdovkách menší obtížnosti (např. slunečná modrá sjezdovka Marmotte, pro začátečníky malý skiareál zdarma). Umělé zasněžení je v případě potřeby zajištěno na více než třetině sjezdovek a všech důležitých přejezdech.Výzvou pro nejodvážnější je ve Varsu jedna z nejtěžších černých sjezdovek v Evropě – „La Coni“, která má prvních 200 metrů sklon až neskutečných 43° a v Risoulu pod vrcholem Peyrefolle jsou vyznačeny dvě černé středně dlouhé sjezdovky s freeride terény. Pro odvážlivce je také určena mezinárodně uznávaná trať pro letmý kilometr, která vede z nejvyššího vrcholu oblasti Pic de Chabriere 2750 m (světový rekord z března 2016 je 255 km/hod.).Snowboardisté si přijdou na své v kvalitních snowparcích v Surflandu v Risoulu 1850 m a ve Varsu (několik areálů s U-rampou, skoky všech obtížností, boardercrossem, slopestyle, park Eyssina, Girly park, Kid Park...). Pro zážitky z jízdy ve volném terénu vyzkoušejte svahy nad střediskem Vars (např. oblast Eyssina či Chabriéres).

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

UbytováníApartmán AP4*** (2 místnosti, 32 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, v oddělené ložnici dvoulůžko, koupelna s WC. Apartmán AP6C*** (2 místnosti s kabinou, 38–41m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, v oddělené ložnici dvoulůžko, v předsíni/kabině palanda, koupelna s WC.

Popis lokality ubytování

PolohaVe Varsu, v klidné vesničce Ste Marie (1650 m), nová rezidence hned naproti sedačkové lanovce u vyhlášené sjezdovky Olympique, 10 min. od obchodů nebo zdarma skibusem do 3 km vzdáleného obchodního centra v části Vars les Claux.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.