Vars

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Francie, Vars (Jižní Alpy)
Název ubytování Rezidence Hameau des Rennes
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 8 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

180km sjezdových tratí, to je Vars.

Vars a Risoul tvoří lyžařskou oblast „La Foret Blanche“ /Bílý les/ nacházející se v jižních Alpách a sestávající se ze 180 km sjezdových tratí určených jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře (např. černá sjezdovka La Coni se sklonem 43 stupňů na prvních 200m).

Na své si zde přijdou také vyznavači free ride a v neposlední řadě i milovníci snowboardingu (snowpark Surfland je jedním z největších ve Francii – délka 2 km a převýšení 550 m).

I přes svou polohu v jižních Alpách panují ve středisku vzhledem k severovýchodní orientaci většiny svahů příznivé sněhové podmínky po celou sezónu.

Popis ubytování

Komfortní rezidence sestávající se z několika chat na okraji Les Claux. Wifi internetové připojení na recepci rezidence. Vzdálenost rezidencí od vleku cca 200 m.

APARTMÁN 4 os. /32 m2/
obývací pokoj s rozkládací pohovkou nebo 2 jednolůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna, WC, balkon.
APARTMÁN 6 os. /45 – 50 m2/
obývací pokoj s rozkládací pohovkou nebo 2 jednolůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, kabina s palandou. Dvě koupelny, dvě WC, balkon. Apartmán mezonetového typu.

Vratná kauce apartmán 4 (350 €), apartmán 6 (500 €) - možno složit v hotovosti či platební kartou.

Popis lokality ubytování

109 sjezdových tratí v délce 180 km: 10x černá | 37x červená | 42x modrá | 20x zelená52 lanovek a vleků:1x kabina | 1x gondola | 18x sedačka | 32x vleksnowpark, free ride

Program zájezdu

6 dní lyžování

lyžováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.