Jasminn Hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indie, Goa, Betalbatim
Ubytování Jasminn Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 36 518 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha

Tento útulný a komorní hotel se nachází asi 1,5 km od jedné z nejkrásnějších pláží Betalbatim, na jižním pobřeží Goa. Hotel je vzdálen asi 5 km od turistického městečka Margao, asi 16 km od letiště.

Pokoje

Hotel se skládá z hlavní budovy umístěné v malé zahradě, nabízející 18 standardních pokojů a 6 apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), telefonem, satelitním TV, centrálně řízenou klimatizací, Wi-Fi (zdarma), trezorem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, mini barem (konzumace za poplatek), balkonem.

Vybavení

Recepce, lobby, Wi-Fi v lobby (zdarma), restaurace (servírující pokrmy mezinárodní a indické kuchyně), bar, bazén s lehátky a slunečníky (zdarma). Chybí plážový servis. Hotel nabízí bezplatnou dopravu na pláž (3x denně). Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště.

Strava

Snídaně a večeře - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava

Hotel nenabízí žádný animační program. Herna: stolní tenis, karambol, stolní společenské hry. Za poplatek je k dispozici: půjčovna kol (asi 200 rupií/den), wellness centrum, masáže, vodní sporty na pláži (vodní skútry, kajaky, padák, potápění, šlapadla a další).

Místní kategorie

***

Náš názor

Komorní hotel s přátelským personálem se těší dobrou pověstí mezi klienty. Ideální pro osoby s menším rozpočtem.

 

Jiné: http://jasminn.in

Holiday check (trip advisor 88%)

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlety z Polska. Setkání na letišti, u odbavovací přepážky cestovní kanceláře Rainbow Tours 2 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na místních výletech atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou Varšava - Goa - Varšava (s přestupem), letištní taxy, 11 nocí ve vybraném hotelu v oblasti Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravu dle specifikace hotelů, služby polsky mluvícího průvodce, balíček pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, fakultativní výlety, obvyklé spropitné, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu hotelu a jiné osobní výdaje.Výlety v okolíGoa a plantáže na koření
Návštěva bývalé portugalské provincie obklopené u břehu řeky palmovým hájem, v kterém nás zaujmou věže katedrály, zvonice a kopule kostelů, které jsou nejpůsobivějšími památkami Goa, v dnešní době jeden z nejlepších příkladů renesanční architektury na světě. Navštívíme baziliku Bom Jesus, kde se nacházejí ostatky sv. Františka Xsaverského, katedrálu a kostel sv. Kajetána, postaveného na přelomu 16/17 st. Transfer do města Ponda, které je považováno za srdce hinduismu v Goa. Cestou se zastavíme u jednoho z chrámů postavených na počest bohyně mahalas, Mangueshi nebo Shree Shantadurga žádající o klid a požehnání. Poté návštěva plantáže na koření zasazeou uprostřed zeleně v okolí vesnice Curti. Je uznávána jako jedna z největších turistických atrakcí v okolí Pondy. Zjístíme, jaké různé koření se používají a jaká léčí nemoci, budeme jíst luxusní večeře ve stylu Goa, objevovat bohatství a nádheru tohoto magického místa. Plantáž zaujímá impozantní rozlohu 130 akrů, z nichž 60 akrů jsou určené výhradně pro pěstování koření, bylinek, ovoce a stromů. Kromě toho se zde pěstují různé rostliny, obsahující léčivé látky, jako je Tulsi (Ocimum Sanctum), Neem (Azadirachta Indica), citrónová tráva, máta (Mentha arvensis), vápno (Autantiifolia), aloe-vera. atd. Cena zahrnuje: dopravu, oběd. Doporučujeme vzít si s sebou: pohodlné boty, čepice, fotoaparát / videokameru. Cena od 35 USD.

Jeep safari a vodopády Dudhsagar
Užijte si skvělý den jízdou terenními vozy 4 x 4 přes poušť, četné potoky a krásné vodopády Dudhsagar. Den začneme jízdou přes pulzující Goa, kolem malých vesnic, rýžová pole a palem na cestě do místní přírodní rezervace, kde přesedneme do terenních jeepů směřujícím směrem k vodopádům. Cestou budeme míjet skákající opice ze stromu na strom a místní opičí rodiny dělající své každodenní povinnosti. U vodopádů bude čas na osvěžující koupání v průzračných, chladných vodních kaskádách a relaxovat ve stínu okolních stromů. Na zpáteční cestě jsme se tastavíme na Goanský oběd. Cena zahrnuje: dopravu, jízdu džípy, oběd. Doporučujeme vzít si s sebou: pohodlné boty, opalovací krém, plavky, ručník, klobouk, fotoaparát.Cena od 50 USD.

Panjim a plavba na řece Mandovi
Přejezd do Fountainhas,Latinskou čtvrt v Panjim vloženou mezi potok Ourem a kopce Althino. První osady a obytné budovy zde byly postavené ve spěchu, když goanské hlavní město bylo přesunuto ze starého Goa do Panjim. Místní lidé zde stále mluví portugalsky. Úzké uličky táhnoucí se podél jednopodlažních domů s vyčnívajícími balkony stále zaujmou svým kouzlem Středozemního moře. Při procházce po ulici 18. června, což je hlavní ulice města s širokým výběrem obchodů, kde můžete najít téměř vše od kešu oříšky a víno k oblečení. Ve večerních hodinách se nalodíme na výletní loď, která popluje podél malebného pobřeží řeky Mandovi. Během cesty se budeme těšit na krásné památky a místa jako Palác Adil Shah, rezidence muslimského sultána, který připomíná kouzlo a bohatství starověkého Goa. Večerní zábava v podobě kulturních vystoupení, během kterého budete fascinováni barevnymi kostýmy a složitou choreografií tradičních lidových tanců. Plavba končí stranu představením DJ. Cena zahrnuje: dopravu, plavbu lodí po řece Mandovi. Doporučujeme vzít si s sebou: pohodlné boty, čepice, fotoaparát / videokameru. Cena od 26 USD.

Plavba "přeživší"
Plavba začne v Panjim na Grande Island, kde se projdeme na opuštěné pláži na výběžku Dona Paula. Bude Vám zapůjčeno vybavení pro šnorchlování a pro rybolov. Pak oběd - na horkém grilu budou připravené pokrmy, které se ten den ulovily. Po dlouhém odpoledni na pláži, se můžete těšit na relaxaci, plavání, plážový volejbal a další plážové hry, návrat do hotelu. Rozhodně doporučujeme plavbu pro všechny, kteří mají rádi vodu, bez ohledu na věk. čirost vody je závislá na počasí. Cena zahrnuje: dopravu, oběd, vybavení pro šnorchlování a rybaření, minerální vodu, pivo a nealkoholické nápoje. Doporučujeme vzít si s sebou: pohodlné boty, opalovací krém, plavky, ručník, čepice, fotoaparát / videokameru. Cena od 43 USD.

Plavba na rybolov
Odjíždíme v 7:00 ráno na rybířské lodio, za předpokladu, s lehkou snídaní, v doprovodu průvodce - odborník v oblasti rybolovu. Plavba na ostrov, kde strávíme rybařením několik hodin. Cena zahrnuje: dopravu, minerální vodu, pivo, nealkoholické nápoje, ovoce. Doporučujeme vzít si s sebou: pohodlné boty, opalovací krém, plavky, ručník, čepice, fotoaparát / videokameru. Cena od 295 USD nebo 373 USD (s obědem, volným časem pro plavání a potápění) . Realizace výletu od 4 osob.JinéINDIE a NEPÁL základní informace

Odlety z: Varšavy, Poznaně, Katovic

Měna
- INDIE
1 indická rupie (INR) = 100 piasů. Aktuální kurz: 1 USD = 62 INR
- NEPÁL
1 nepálská rupie (NPR) = 100 piasů. Aktuální kurz: 1 USD = 100 NPR
Bankomaty jsou dostupné ve všech větších městech, doporučujeme ale vzít s sebou také nějakou hotovost.

Čas
Indické časové pásmo je od SEČ tedy i od České republiky posunuto o + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii není, tak jako v Evropě a jiných státech, letní čas zaveden.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz, anglicko - indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.

Telefony
Do České republiky 00 420 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.
Z České republiky 00 910 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.

Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.

Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblast a Nepál může být chladný. Zejména do Nepálu se doporučuje vzít s sebou bundy a teplejší mikiny. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.

Orientační ceny
1 l vody asi 15 - 30 INR; 0,5 l Coca-Coly asi 40 INR;  0,6 l piva asi 60 - 150 INR.

Indické vízum
- k realizaci programu je zapotřebí turistické vízum do Indie
- cestovní pas musí mít platnost min. 6 měsíců po návratu z Indie
- v cestovním pase musí být min. 2 volné stránky na víza
- pro získání indického víza je zapořebí:
- 1x vyplněný formulář on-line (vyplněný formulář je zapotřebí 1x vytisknout a podepsat pod fotografii a na druhé straně formuláře)
- kopie datové stránky pasu
- 1x fotografie 5x5 cm (nutné bílé pozadí fotograie) + stejná fotografie nahraná v aplikaci on-line formuláře!!
- v případě, že cestuje nezletilé dítě, je potřeba doložit souhlas rodičů s cestou
- platnost turistického víza: dle letenky (1 vstup)
- doba vyřízení turistického víza: cca 21 dní
- poplatek za vyřízení turistického víza: 2000 Kč
- při opakované žádosti o turistické vízum musí být časová prodleva minimálně 2 měsíce mezi koncem platnosti víza předchozího a začátkem platnosti víza nového!

Výše uvedené informace jsou platné pouze pro obyvatele ČR. Klienti, kteří mají jiný než český cestovní pas jsou povinni si vízum zajistit sami.

Let
Let pravidelnou linkou. Stravování: 2 pokrmy: jeden lehký/skromnější a druhý teplý oběd/večeře s nápoji. Na palubě jsou monitory s možností samostatné obsluhy, na výběr jsou kanály pro děti a filmy. Váhový limit zavazadel - příruční zavazadlo (5 kg), odbavované zavazadlo (20 kg).
Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady.VízaIndické vízum
- k realizaci programu je zapotřebí turistické vízum do Indie
- cestovní pas musí mít platnost min. 6 měsíců po návratu z Indie
- v cestovním pase musí být min. 2 volné stránky na víza
- pro získání indického víza je zapořebí:
- 1x vyplněný formulář on-line (vyplněný formulář je zapotřebí 1x vytisknout a podepsat pod fotografii a na druhé straně formuláře)
- kopie datové stránky pasu
- 1x fotografie 5x5 cm (nutné bílé pozadí fotograie) + stejná fotografie nahraná v aplikaci on-line formuláře!!
- v případě, že cestuje nezletilé dítě, je potřeba doložit souhlas rodičů s cestou
- platnost turistického víza: dle letenky (1 vstup)
- doba vyřízení turistického víza: cca 21 dní
- poplatek za vyřízení turistického víza: 2250 Kč
- při opakované žádosti o turistické vízum musí být časová prodleva minimálně 2 měsíce mezi koncem platnosti víza předchozího a začátkem platnosti víza nového!

Výše uvedené informace jsou platné pouze pro obyvatele ČR. Klienti, kteří mají jiný než český cestovní pas jsou povinni si vízum zajistit sami.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.