Bali + Hong Kong

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Bali, Sanur
Název ubytování Bali + Hong Kong
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 45 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníBALI - Ari Putri *** - klimatizované standard pokoje jsou vybavené telefonem, SAT TV, malou ledničkou a balkonem. K dispozici i nadstandardní superior a deluxe pokoje
Ubytování v HONG KONGU je ve 4* městském hotelu s klimatizovanými standard pokoji.VybaveníBALI - Ari Putri ***
Zařízení hotelu: směnárna, prádelna, restaurace, bar. Za poplatek možnost Wifi připojení.
Aktivity a zábava: bazén, posilovna, lázně (masáže a drobné kosmetické procedury)

Popis lokality ubytování

PopisUbytování na Bali je zajištěno v Ari Putri ***, což je jednoduchý hotel k poznání destinace ve skvělém poměru kvalita ku cena, oblíben pro svou klidnou rodinnou atmosféru a dobrou lokaci. Není problém zajistit ubytování na Bali ke kombinaci s Hong Kongem i v hotelech vyšších kategorií! Na zpáteční cestě se zastavte na noc v Hong Kongu patřícímu k nejdůležitějším finančním centrům světaPolohaBALI - menší hotel Ari Putri *** s 52 pokoji se rozkládá na udržovaném pozemku s tropickou zelení, v letovisku Sanur. V blízkosti hotelu řada restaurací a obchůdků. Transfer z letiště trvá cca 20 min. Písečná pláž je vzdálená cca 5 min. chůze od hotelu (koupání možné pouze při přílivu).

HONG KONG: Jedná se o zvláštní správní oblast Čínské lidové republiky, která má vysoký stupeň autonomie (vláda v Pekingu odpovídá pouze za zahraniční politiku a ozbrojené síly). Toto významné ekonomické a obchodní centrum světa zároveň patří k nejhustěji obydleným místům světa. Leží na pobřeží Jihočínského moře. Místo bylo osídleno již od neolitu, 29.8.1842 Nankingskou smlouvou podstoupila Čína Hong Kong Velké Británii, 1.7.1997 se Hong Kong stal opět součástí Číny. Tip: z 554 m vysoké hory Victoria Peak je krásný výhled na přilehlé zátoky a ostrůvky, s nimiž je Hong Kong spojen prostřednictvím trajektů. Např. na ostrově Lamma se nacházejí nádherné pláže.VýletyVýlety k zakoupení na Bali:
* předvečerní taneční představení Kecak - představuje milostný příběh prince Rámy a princezny Shinty z eposu Ramayana (18 USD/os., 2-3 hodiny)
* hlavní město Denpasar - muzeum, centrální tržiště, umělecké centrum (15 USD/os., 4 hodiny)
* mořský chrám Tanah Lot (18 USD/os., 4 hodiny)
* nejvýznamnější balijský chrám Besakih na svazích Mt. Agung vč. zastávky ve vesnici Celuk, která je centrem stříbrnictví a zlatnictví, v Netopýří jeskyni a historickém soudním dvoře v Klungkung (33 USD/os., 7 hodin)
* představení tance Barong a Kintamani tour - termální prameny Tirta Empul, jezero a hora Batur (33 USD/os., 8 hodin)
* představení tance Barong, představující věčný souboj dobra a zla, ve vesnici Singapadu nedaleko Denpasaru (16 USD/os., 2-3 hodiny)
* návštěva uměleckého Ubudu a dalších řemeslnických vesnic - stříbrnictví a zlatotepectví v Celuku, kamenictví v Batuanu, dřevořezbářství v Masu a malování v Ubudu (20 USD/os., 4 hodiny)
* chrám Uluwatu na jihu a zastávka při západu slunce u pláže v Kutě (19 USD/os. 5 hodin)
* opičí les Kedaton + královský chrám Taman Ayun + mořský chrám Tanah Lot (23 USD/os., 5 hodin)
* chrám Besakih + Kintamani tour se zastávkou u termálních pramenů Tirta Empul (40 USD/os., 10 hodin)
* východní Bali - chrám Besakih, vodní palác Tirta Gangga, Celuk, Netopýří jeskyně, Klungkung (42 USD/os., 10 hodin)
* okruh umělecký Ubud + letovisko Kintamani s výhledem na aktivní sopku Batur a stejnojmenné jezero + bývalé hlavní město Singaraja + horský Bedugul na přehu jezera Bratan (38 USD/os., 10 hodin)
* chrám Besakih a návštěva vesnice Tenganan, kde žijí potomci původních obyvatel Bali (36 USD/os., 10 hodin)
* horské letovisko Bedugul s výhledem na jezero Bratan a chrám Ulun Danu se zastávkami u chrámu Taman Ayun, termálních pramenů Yeh a rýžových teras Jatiluwih (36 USD/os., 10 hodin)
Ceny platné pro min. 2 osoby privátním vozem, zahrnují vstupné a anglicky mluvícího průvodce.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.