Grand Inna Kuta

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Bali, Kuta
Název ubytování Grand Inna Kuta
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 36 401 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Grand Inna Kuta se nachází v nejoblíbenějším letovisku na Bali - v Kuta. Najdete zde spoustu restaurací, obchodů, barů, diskoték a nočních klubů a další zábavy. Hotel Grand Inna Kuta leží cca 5 km od letiště v Denpasaru.

Pláž
Široká, písčitá pláž Kuta Beach je pouhých 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Vybavení
Recepce 24hod., hlavní restaurace servírující jídla mezinárodní kuchyně, kavárna, bar u bazénu, swim-up bar, 3 bazény různé velikosti (lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma), parkoviště, úschovna zavazadel. Za poplatek: prádelna, směnárna, konferenční centrum, květinářství, SPA centrum (podrobný ceník k dispozici na recepci).

Pokoje
Hotel Grand Inna Kuta má přes 300 elegantně zařízených pokojů různého typu. Pokoje typu superior s výhledem do zahrady mají balkón, TV-sat, telefon, mini bar (za poplatek), trezor (za poplatek), set pro přípravu kávy a čaje, koupelna s vysoušečem vlasů, sprchou a wc.

Strava
Snídaně ve formě bufetu (v hlavní restauraci).

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program. Za poplatek - na pláži: škola surfingu. 

Internet
Zdarma Wi-Fi v areálu hotelu.

Místní kategorie
****

Stránky www
http://www.grandinna-kuta.com

Náš názor
Hotel Grand Inna Kuta je vhodný pro náročné klienty. Je to kvalitní hotel, prostorný a stylově zařízený, s elegantně upraveným areálem. Má skvělé umístění u nejznámější pláže na Bali a velmi příjemnou atmosféru.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.Výlety v okolíKINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do regionu Kintamani, kde na vlastní oči uvidíme zručnost místních řemeslníků při vytvářní uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

LES OPIC A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v lese opic a den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále asi 200 metrů od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane nadlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k focení. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n.m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně se nacházející na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hindského uctívání na ostrově. Navštívíme rovněž jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední prohlídka začíná návštěvou keramické dílny v oblasti Jimbaran. Následně půjdeme k jednomu z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěný na vrcholu 70 m útesu a je často navštěvován makaky. Na konci bude volný čas na pláži Jimbaran, kde bude možné si vychutnat čerstvé mořské plody (na vlastní pěst). Cena cca 49 USD.

RAFTING NA ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dech beroucími krajinami - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Sloní safari, během kterého budeme moci pozorovat z blízka úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich zádech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií pro toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Prohlídky jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní agentura, která je odpovědná za kvalitu služeb. Rovněž stanoví program, ceny a termíny výletů, takže eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Krétě. Delegát je pouze prostředníkem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob.ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Let pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v jedné ze zemí Arabského polostrova).  Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Večer předposlední den vystěhování z hotelu a transfer na letiště.

Den poslední
Po půlnoci odlet do zpět do Polska (pravidelnou linkou s přestupem). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady.CenaZákladní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování na 14 nocí, strava dle popisu ubytování, péče polského delegáta, cestovní pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: letištní poplatky v Indonésii (celkem cca 20 USD), fakultativní výlety (v polském jazyce od 15 osob), jinou stravu než je uvedeno v popisu ubytování, osobní výdaje.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.