Grand Inna Kuta

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Bali, Kuta
Název ubytování Grand Inna Kuta
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 34 739 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Grand Inna Kuta se nachází v nejoblíbenějším letovisku na Bali - v Kuta. Najdete zde spoustu restaurací, obchodů, barů, diskoték a nočních klubů a další zábavy. Hotel Grand Inna Kuta leží cca 5 km od letiště v Denpasaru.

Pláž
Široká, písčitá pláž Kuta Beach je pouhých 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Vybavení
Recepce 24hod., hlavní restaurace servírující jídla mezinárodní kuchyně, kavárna, bar u bazénu, swim-up bar, 3 bazény různé velikosti (lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma), parkoviště, úschovna zavazadel. Za poplatek: prádelna, směnárna, konferenční centrum, květinářství, SPA centrum (podrobný ceník k dispozici na recepci).

Pokoje
Hotel Grand Inna Kuta má přes 300 elegantně zařízených pokojů různého typu. Pokoje typu superior s výhledem do zahrady mají balkón, TV-sat, telefon, mini bar (za poplatek), trezor (za poplatek), set pro přípravu kávy a čaje, koupelna s vysoušečem vlasů, sprchou a wc.

Strava
Snídaně ve formě bufetu (v hlavní restauraci).

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program. Za poplatek - na pláži: škola surfingu. 

Internet
Zdarma Wi-Fi v areálu hotelu.

Místní kategorie
****

Stránky www
http://www.grandinna-kuta.com

Náš názor
Hotel Grand Inna Kuta je vhodný pro náročné klienty. Je to kvalitní hotel, prostorný a stylově zařízený, s elegantně upraveným areálem. Má skvělé umístění u nejznámější pláže na Bali a velmi příjemnou atmosféru.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: charterový let PLL LOT (přímý let), s trasou letu Varšava – Denpasar – Varšava, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování na 14 nocí, strava dle popisu ubytování, péče polského delegáta, cestovní pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: letištní poplatky v Indonésii (celkem cca 20 USD), fakultativní výlety (v polském jazyce od 15 osob), jinou stravu než je uvedeno v popisu ubytování, osobní výdaje.Výlety v okolíEXOTICKÁ PŘÍRODA BALI
Výlet, během kterého uvidíme pěknou tropickou přírodu Bali v celé své kráse. Navštívíme malebné rýžové terasy regionů Pupuan a Antosari, a pak mezi plodinami kávy, kakaa a exotického ovoce dojdeme na severní pobřeží na pláž Lovina s tmavým vulkanickým pískem. Po krátkém odpočinku se vydáme do Bedugulu - města položeného v horách, nad břehem jezera. Nachází se tady jeden z nejkrásněji umístěných balijských chrámů, zasvěcený kultu Shivy a Buddhy. Uvidíme také Twin Lakes Buyan a Tamblingan a na konci se budeme pohybovat na místním trhu, kde bude příležitost ke koupi čerstvé ovoce. Cena cca 30 SD.

LES OPIC A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v lese opic a den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále asi 200 metrů od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane nadlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k focení. Cena cca 25 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n.m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně se nacházející na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hindského uctívání na ostrově. Navštívíme rovněž jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 35 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední prohlídka začíná návštěvou keramické dílny v oblasti Jimbaran. Následně půjdeme k jednomu z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěný na vrcholu 70 m útesu a je často navštěvován makaky. Na konci bude volný čas na pláži Jimbaran, kde bude možné si vychutnat čerstvé mořské plody (na vlastní pěst). Cena cca 25 USD.

RAFTING NA ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dech beroucími krajinami - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Sloní safari, během kterého budeme moci pozorovat z blízka úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich zádech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií pro toto exotické dobrodružství! Cena cca 90 USD.

Upozornění! Prohlídky jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní agentura, která je odpovědná za kvalitu služeb. Rovněž stanoví program, ceny a termíny výletů, takže eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Krétě. Delegát je pouze prostředníkem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob.JinéLet
Pohodlné letadlo BOEING 787 DREAMLINER LOT - (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě je občerstvení za poplatek ve Sky baru. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně bohaté menu včetně alkoholických a nealkoholických nápojů a zvýšeného váhového limitu zavazadel - 25 kg. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.