Ibis Styles Bali Benoa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Bali
Název ubytování Ibis Styles Bali Benoa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 29 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Ibis Styles Bali Benoa se nachází v Tanjung Benoa v jižní části ostrova Bali. Cca 2,5 km od hotelu je letovisko Nusa Dua s nákupním centrem Bali Collection s velkým výběrem obchodů a restaurací. Letiště je vzdáleno cca 17 km. 

Pláž
Veřejná písčitá pláž Tanjung Benoa je cca 250 m od hotelu (je nutno přejít přes cestu). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Recepce 24 hod., hlavní restaurace servírující jídla mezinárodní kuchyně, bar u bazénu s nealko nápoji, s vínem, pivem, koktejly a lehkým občerstvením, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), mini klub pro děti, parkoviště. Za poplatek: business centrum, prádelna.

Pokoje
Hotel Ibis Styles Bali Benoa disponuje 174 skromně a prakticky zařízenými pokoji. Pokoje typu standard mají rozhlohu 24 m2 a většina z nich má výhled na bazén a balkón. Dále jsou zařízeny TV-SAT, telefonem, mini barem (za poplatek), trezorem (za poplatek), setem na přípravu kávy a čaje, koupelnou se sprchou, wc a vysoušečem vlasů. 

Strava
Snídaně ve formě bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
Fitness centrum, SPA centrum (za poplatek, podrobný ceník k dostání na recepci).

Internet
Zdarma Wi-Fi na pokojích i v areálu hotelu.

Místní kategorie
***

Stránky hotelu
http://www.ibis.com

Náš názor
Komorní hotel s milou obsluhou a s architekturou inspirovanou tropickou přírodou ostrova Bali. Skvělý poměr cena a kvalita a výborná poloha hotelu. Ideální volba pro klienty se skromnějším rozpočtem pro dovolenou.

Hodnocení klientů
Všechny recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/bali-wczasy/ibis-styles-bali-benoa

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.Výlety v okolíKINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do regionu Kintamani, kde na vlastní oči uvidíme zručnost místních řemeslníků při vytvářní uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

LES OPIC A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v lese opic a den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále asi 200 metrů od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane nadlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k focení. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n.m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně se nacházející na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hindského uctívání na ostrově. Navštívíme rovněž jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední prohlídka začíná návštěvou keramické dílny v oblasti Jimbaran. Následně půjdeme k jednomu z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěný na vrcholu 70 m útesu a je často navštěvován makaky. Na konci bude volný čas na pláži Jimbaran, kde bude možné si vychutnat čerstvé mořské plody (na vlastní pěst). Cena cca 49 USD.

RAFTING NA ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dech beroucími krajinami - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Sloní safari, během kterého budeme moci pozorovat z blízka úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich zádech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií pro toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Prohlídky jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní agentura, která je odpovědná za kvalitu služeb. Rovněž stanoví program, ceny a termíny výletů, takže eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Krétě. Delegát je pouze prostředníkem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob.ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Let pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v jedné ze zemí Arabského polostrova).  Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Večer předposlední den vystěhování z hotelu a transfer na letiště.

Den poslední
Po půlnoci odlet do zpět do Polska (pravidelnou linkou s přestupem). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady.CenaZákladní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování na 14 nocí, strava dle popisu ubytování, péče polského delegáta, cestovní pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: letištní poplatky v Indonésii (celkem cca 20 USD), fakultativní výlety (v polském jazyce od 15 osob), jinou stravu než je uvedeno v popisu ubytování, osobní výdaje.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Perla Indonésie trochu netradičně: Poznejte Bali bez zástupů turistů Dokonce i v tak populární destinaci, jakou je indonéský ostrov Bali, najdete cestovním ruchem prakticky nedotčená místa, kde místní lidé stále žijí velmi jednoduchým životem a v těsném sepětí s přírodou. Nejlepším pomocníkem při poznávání trochu jiného Bali je skútr a „chytrý“ mobilní telefon s aplikacemi.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.