Ibis Styles Bali Benoa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Bali
Název ubytování Ibis Styles Bali Benoa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 25 606 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Ibis Styles Bali Benoa se nachází v Tanjung Benoa v jižní části ostrova Bali. Cca 2,5 km od hotelu je letovisko Nusa Dua s nákupním centrem Bali Collection s velkým výběrem obchodů a restaurací. Letiště je vzdáleno cca 17 km. 

Pláž
Veřejná písčitá pláž Tanjung Benoa je cca 250 m od hotelu (je nutno přejít přes cestu). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení
Recepce 24 hod., hlavní restaurace servírujícíc jídla mezinárodní kuchyně, bar u bazénu s nealko nápoji, s vínem, pivem, koktejly a lehkým občerstvením, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), mini klub pro děti, parkoviště. Za poplatek: business centrum, prádelna.

Pokoje
Hotel Ibis Styles Bali Benoa disponuje 174 skromě a prakticky zařízenými pokoji. Pokoje typu standard mají rozhlohu 24 m2 a většina z nich má výhled na bazén a balkón. Dále jsou zařízeny TV-SAT, telefonem, mini barem (za poplatek), trezorem (za poplatek), setem na přípravu kávy a čaje, koupelnou se sprchou, wc a vysoušečem vlasů. 

Strava
Snídaně ve formě bufetu v hlavní restauraci.

Sport a zábava
Fitness centrum, SPA centrum (za poplatek, podrobný ceník k dostání na recepci).

Internet
Zdarma Wi-Fi na pokojích i v areálu hotelu.

Místní kategorie
***

Stránky hotelu
http://www.ibis.com

Náš názor
Komorní hotel s milou obsluhou a s architekturou inspirovanou tropickou přírodou ostrova Bali. Skvělý poměr cena a kvalita a výborná poloha hotelu. Ideální volba pro klienty se skromnějším rozpočtem pro dovolenou.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: charterový let PLL LOT (přímý let), s trasou letu Varšava – Denpasar – Varšava, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování na 14 nocí, strava dle popisu ubytování, péče polského delegáta, cestovní pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: letištní poplatky v Indonésii (celkem cca 20 USD), fakultativní výlety (v polském jazyce od 15 osob), jinou stravu než je uvedeno v popisu ubytování, osobní výdaje.Výlety v okolíEXOTICKÁ PŘÍRODA BALI
Výlet, během kterého uvidíme pěknou tropickou přírodu Bali v celé své kráse. Navštívíme malebné rýžové terasy regionů Pupuan a Antosari, a pak mezi plodinami kávy, kakaa a exotického ovoce dojdeme na severní pobřeží na pláž Lovina s tmavým vulkanickým pískem. Po krátkém odpočinku se vydáme do Bedugulu - města položeného v horách, nad břehem jezera. Nachází se tady jeden z nejkrásněji umístěných balijských chrámů, zasvěcený kultu Shivy a Buddhy. Uvidíme také Twin Lakes Buyan a Tamblingan a na konci se budeme pohybovat na místním trhu, kde bude příležitost ke koupi čerstvé ovoce. Cena cca 30 SD.

LES OPIC A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v lese opic a den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále asi 200 metrů od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane nadlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k focení. Cena cca 25 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n.m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně se nacházející na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hindského uctívání na ostrově. Navštívíme rovněž jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 35 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední prohlídka začíná návštěvou keramické dílny v oblasti Jimbaran. Následně půjdeme k jednomu z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěný na vrcholu 70 m útesu a je často navštěvován makaky. Na konci bude volný čas na pláži Jimbaran, kde bude možné si vychutnat čerstvé mořské plody (na vlastní pěst). Cena cca 25 USD.

RAFTING NA ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dech beroucími krajinami - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Sloní safari, během kterého budeme moci pozorovat z blízka úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich zádech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií pro toto exotické dobrodružství! Cena cca 90 USD.

Upozornění! Prohlídky jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní agentura, která je odpovědná za kvalitu služeb. Rovněž stanoví program, ceny a termíny výletů, takže eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Krétě. Delegát je pouze prostředníkem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob.JinéLet
Pohodlné letadlo BOEING 787 DREAMLINER LOT - (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě je občerstvení za poplatek ve Sky baru. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně bohaté menu včetně alkoholických a nealkoholických nápojů a zvýšeného váhového limitu zavazadel - 25 kg. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Tipy na nejoblíbenější exotické destinace potápěčů Zima pomalu klepe na dveře, ale to neznamená, že by se Češi vzdávali dovolené u moře. Právě naopak, řada lidí se jezdí ohřát a vybírá exotické destinace. Pokud máte rádi potápění a šnorchlování, máme pro vás inspiraci.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.