The Laguna, a Luxury Collection Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Bali, Nusa Dua
Název ubytování The Laguna, a Luxury Collection Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 44 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytováníklimatizované deluxe pokoje s výhledem do zahrady jsou vybavené telefonem, SAT LCD televizorem, DVD/CD přehrávačem, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů a balkonem. Připojení k internetu zdarma. Na žádost dodání kávy či čaje 1x denně zdarma. K dispozici nadstandardní ubytování v pokojích s výhledem na moře, se vstupem do bazénu, executive pokojích a suitechVybaveníZařízení hotelu: směnárna, prádelna, hotelový obchod, kadeřnictví, za poplatek zapůjčení jízdních kol, internetový koutek, obchodní centrum, 2 restaurace, 2 bary.
Aktivity a zábava: bazénový komplex včetně bazénu pro děti, posilovna, lázně (masáže, sauna), za poplatek ve spolupráci s místními prodejci vodní sporty, tenis, stolní tenis, biliár.
Lázně: lázně hotelu The Laguna Resort jsou něčím trochu víc než jen místem, kde si odpočinete. Nabídka těchto spa je opravdu pestrá a soustředí se nejen na uvolnění, ale i na restart vašeho těla. Můžete si vybrat z „rozmazlovacích“ procedur např. čokoládovou masáž, či z mnoha revitalizačních ošetření obličeje a tělových zábalů. Z masáží můžete vyzkoušet např. balijskou, thajskou, ayurvédskou, shiatsu aj. Velký důraz je kladen rovněž na člověka jako celek, tudíž se široká škála procedur soustředí na holistické masáže a kúry. V nabídce jsou i meditace ve formě jógy při východu či západu slunce. Pokud potřebujete ještě více, je možné zajistit i několikadenní detoxikační balíček. V rámci lázní můžete využít i kosmetických ošetření jako pedikúra, manikúra či kadeřnických služeb. Neváhejte tedy a přijeďte omladit nejen své tělo, ale i svou mysl

Popis lokality ubytování

PopisHotel vhodný k odpočinku na pláži či u bazénu pro páry i rodiny.PolohaRozlehlý resort s 287 pokoji a suity patřící do výběru „Luxury Collections“ hotelového řetězce Starwoods se nachází v tropické zahradě, jež je protkána velkolepým bazénovým komplexem dělícím se na laguny a kanály. Ve vzdálenosti cca 15 min. chůze se nachází nákupní centrum Bali Collection, kam hotel vypravuje i pravidelný shuttle bus. Transfer z letiště trvá cca 30 min. dle hustoty provozu. Hotel se nachází přímo na písečné pláži (lehátka k dispozici zdarma)
Pláž: písečná pláž přímo u hotelu (lehátka k dispozici zdarma)VýletyVýlety k zakoupení na místě:
* předvečerní taneční představení Kecak - představuje milostný příběh prince Rámy a princezny Shinty z eposu Ramayana (18 USD/os., 2-3 hodiny)
* hlavní město Denpasar - muzeum, centrální tržiště, umělecké centrum (15 USD/os., 4 hodiny)
* mořský chrám Tanah Lot (18 USD/os., 4 hodiny)
* nejvýznamnější balijský chrám Besakih na svazích Mt. Agung vč. zastávky ve vesnici Celuk, která je centrem stříbrnictví a zlatnictví, v Netopýří jeskyni a historickém soudním dvoře v Klungkung (33 USD/os., 7 hodin)
* představení tance Barong a Kintamani tour - termální prameny Tirta Empul, jezero a hora Batur (33 USD/os., 8 hodin)
* představení tance Barong, představující věčný souboj dobra a zla, ve vesnici Singapadu nedaleko Denpasaru (16 USD/os., 2-3 hodiny)
* návštěva uměleckého Ubudu a dalších řemeslnických vesnic - stříbrnictví a zlatotepectví v Celuku, kamenictví v Batuanu, dřevořezbářství v Masu a malování v Ubudu (20 USD/os., 4 hodiny)
* chrám Uluwatu na jihu a zastávka při západu slunce u pláže v Kutě (19 USD/os. 5 hodin)
* opičí les Kedaton + královský chrám Taman Ayun + mořský chrám Tanah Lot (23 USD/os., 5 hodin)
* chrám Besakih + Kintamani tour se zastávkou u termálních pramenů Tirta Empul (40 USD/os., 10 hodin)
* východní Bali - chrám Besakih, vodní palác Tirta Gangga, Celuk, Netopýří jeskyně, Klungkung (42 USD/os., 10 hodin)
* okruh umělecký Ubud + letovisko Kintamani s výhledem na aktivní sopku Batur a stejnojmenné jezero + bývalé hlavní město Singaraja + horský Bedugul na přehu jezera Bratan (38 USD/os., 10 hodin)
* chrám Besakih a návštěva vesnice Tenganan, kde žijí potomci původních obyvatel Bali (36 USD/os., 10 hodin)
* horské letovisko Bedugul s výhledem na jezero Bratan a chrám Ulun Danu se zastávkami u chrámu Taman Ayun, termálních pramenů Yeh a rýžových teras Jatiluwih (36 USD/os., 10 hodin)

Ceny platné pro min. 2 osoby privátním vozem, zahrnují vstupné a anglicky mluvícího průvodce.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.