The Mulia

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Indonésie, Bali, Nusa Dua
Název ubytování The Mulia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 74 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníBaron suite s výhledem do zahrady jsou designované v moderním stylu a zařízené nejmodernějšími technologiemi - klimatizací, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem, minibarem, trezorem, rychlovarnou konvicí a balkonem. Za poplatek možné Wifi připojeníVybaveníZařízení hotelu: směnárna, prádelna, knihovna, Wifi připojení ve veřejných prostorách hotelu zdarma, obchodní centrum, 3 restaurace, 3 bary, noční klub.
Aktivity a zábava: 3 bazény se sluneční terasou a lehátky, bazén pro děti, dětská herna, exklusivní lázně (široká nabídka masáží a dalších relaxačních a kosmetických procedur, sauna, pára, meditační sekce pro jogu), posilovna, tenisové kurty

Popis lokality ubytování

PopisVelkolepý resort u pěkné pláže.Poloharozsáhlý luxusní komplex otevřený na začátku roku 2013 se skládá ze 3 samostatných částí - Mulia Resort s 526 pokoji a suity, Mulia Villas (108 pokojů) a The Mulia (111 pokojů). Komplex, z jehož vybavení a designu čiší luxus, je trochu stranou z letoviska a k dalším restauracím, obchodům a do středu dalšího dění je nutné použít taxi. Transfer z letiště trvá cca 30 min. Přímo u hotelu se nachází pěkná písečná plážVýletyVýlety k zakoupení na místě:
* předvečerní taneční představení Kecak - představuje milostný příběh prince Rámy a princezny Shinty z eposu Ramayana (18 USD/os., 2-3 hodiny)
* hlavní město Denpasar - muzeum, centrální tržiště, umělecké centrum (15 USD/os., 4 hodiny)
* mořský chrám Tanah Lot (18 USD/os., 4 hodiny)
* nejvýznamnější balijský chrám Besakih na svazích Mt. Agung vč. zastávky ve vesnici Celuk, která je centrem stříbrnictví a zlatnictví, v Netopýří jeskyni a historickém soudním dvoře v Klungkung (33 USD/os., 7 hodin)
* představení tance Barong a Kintamani tour - termální prameny Tirta Empul, jezero a hora Batur (33 USD/os., 8 hodin)
* představení tance Barong, představující věčný souboj dobra a zla, ve vesnici Singapadu nedaleko Denpasaru (16 USD/os., 2-3 hodiny)
* návštěva uměleckého Ubudu a dalších řemeslnických vesnic - stříbrnictví a zlatotepectví v Celuku, kamenictví v Batuanu, dřevořezbářství v Masu a malování v Ubudu (20 USD/os., 4 hodiny)
* chrám Uluwatu na jihu a zastávka při západu slunce u pláže v Kutě (19 USD/os. 5 hodin)
* opičí les Kedaton + královský chrám Taman Ayun + mořský chrám Tanah Lot (23 USD/os., 5 hodin)
* chrám Besakih + Kintamani tour se zastávkou u termálních pramenů Tirta Empul (40 USD/os., 10 hodin)
* východní Bali - chrám Besakih, vodní palác Tirta Gangga, Celuk, Netopýří jeskyně, Klungkung (42 USD/os., 10 hodin)
* okruh umělecký Ubud + letovisko Kintamani s výhledem na aktivní sopku Batur a stejnojmenné jezero + bývalé hlavní město Singaraja + horský Bedugul na přehu jezera Bratan (38 USD/os., 10 hodin)
* chrám Besakih a návštěva vesnice Tenganan, kde žijí potomci původních obyvatel Bali (36 USD/os., 10 hodin)
* horské letovisko Bedugul s výhledem na jezero Bratan a chrám Ulun Danu se zastávkami u chrámu Taman Ayun, termálních pramenů Yeh a rýžových teras Jatiluwih (36 USD/os., 10 hodin)
Ceny platné pro min. 2 osoby privátním vozem, zahrnují vstupné a anglicky mluvícího průvodce.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.