Aba Village

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Marina di Grosseto
Název ubytování Aba Village
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rekreační areál Aba Village se nachází poblíž městečka Scarlino přibližně 500 metrů od moře a je ideálním místem pro strávení klidné dovolené v Toskánsku. Hosté mohou prožít den na pláži, objevovat bohatou historii Toskánska, navštívit golfová hřiště v okolí, jezdeckou školu, tenisové školy či půjčit si loďku. Od poloviny května do konce října (podle počasí) je pro hosty k dispozici bazén. Wifi na recepci zdarma, možnost půjčení routeru do apartmánu za poplatek 5 €/den nebo 25 €/týden.
Přibližně 300 m od Aba Village se nachází nový přístav Porto di Scarlino Marina, restaurace, lékárna, obchody.
Povolen pobyt s malým domácím mazlíčkem na vyžádání za poplatek 25 €/týden. Lze objednat snídaně za poplatek 7 €/osoba/den.
K dispozici je 27 apartmánů vybavených klimatizací, TV, vybavenou kuchyňskou linkou.
Na místě se vybírá povinný poplatek 15 €/osoba/týden, který zahrnuje závěrečný úklid a povlečení+ručníky při příjezdu (případná další výměna za příplatek).

Na místě se povinně platí pobytová taxa cca 1 €/osoba/den, po dobu prvních 10 dnů pobytu.
(trilo7): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a jednolůžkem, lodžie s posezením a ve zvýšeném patře otevřená mansarda s manželským lůžkem. Apartmán v prvním patře s podkrovím, cca 60 m2.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, zahrádka, wi-fi, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.