Ai Pozzi Village

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Ligurie, Loano
Název ubytování Ai Pozzi Village
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 658 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zcela nový (2013) celoročně otevřený resort Ai Pozzi Village se nachází v městečku Loano, přibližně 1 km od pláže a centra letoviska. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, restauraci a bar, zahradu i sluneční terasu, dětské hřiště a hernu, wifi na recepci a v baru. Garáže za poplatek 5-10 €/noc, veřejné parkoviště v blízkosti areálu zdarma (do vyčerpání míst).
Od poloviny dubna do konce října (podle počasí) jsou otevřeny venkovní bazény o celkové ploše 850 m2 (bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště a bazén se skluzavkou), ke každému apartmánu náleží i dvě lehátka a slunečník.
Apartmány jsou všechny moderně zařízeny, mají vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby, trezor, fén, centrální klimatizaci, TV Sat v každém pokoji, zdarma připojení k internetu (nutno mít vlastní kabel nebo půjčit za poplatek na recepci).
Pro starší 16 let nabízí villaggio také welness centrum (nutný bílý bavlněný ručník nebo lze půjčit za 6 €) - vyhřívaný krytý bazén, jacuzzi a fitness jsou zdarma; sauna, turecké lázně, relaxační zóna, masáže a kosmetické kůry za poplatek 6 €/vstup. Půjčení županu je za poplatek 6 €/osoba.
V areálu je také tenisový kurt (cca 10 €/hod.), prádelna na žetony (5 €/1 praní), minimarket, 15 km od villaggia také golfové hřiště (za poplatek).
Možnost dokoupení stravování: snídaně formou bufetu za 12 €/osoba/den, polopenze 25 €/osoba/den (snídaně bufetová, večeře výběr z menu + salátový bufet) a plná penze 40 €/osoba/den, děti do 12 let v doprovodu rodičů mají slevu 50 %.
Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) jsou v ceně v období od půlky května do 15.06 a od 2.09 do 20.09. V ostatních termínech plážový servis je na vyžadaní za poplatek 12-30€/den.
Pobyt s malým psem povolen za poplatek 8 €/den (nesmí k bazénům, povinné vodítko a očkovací průkaz).
(trilo8): obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout (indukční deska se 4 plotýnkami), dvě dvoulůžkové ložnice a v jedné z nich další přistýlka, koupelna a balkon, přistýlka pro 8.osobu (nebo postýlka, nutno vyžádat při rezervaci) v další ložnici nebo v obýváku. Max. pro 8 osob včetně dětí, cca 60 m2.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, garáž, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, wellness, tenisový kurt, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.