Alaska Clubresidence

*
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Folgaria-Lavarone, Folgaria
Název ubytování Alaska Clubresidence
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 2 217 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Velmi jednoduchá residence Alaska Clubresidence se starším vybavením v centru městečka Folgaria, 1,5 km od sjezdovek a 150 m od zastávky skibusu. V residenci je recepce s centrálním trezorem, TV místnost, herna pro děti, lyžárna, prádelna na žetony a parkoviště. Pro hosty je zde i krytý vyhřívaný bazén (nutná koupací čepice), stolní tenis a sauna (za poplatek).
Všechny apartmány mají mikrovlnnou troubu, TV a telefon, některé jsou s balkonem a jiné mohou být v přízemí s vchodem přímo z venku.
Pobyt s pejskem do 10 kg (ne štěňata) povolen na vyžádání za poplatek 10 €/den.

Apartmán a obzvlášť kuchyňský kout je před odjezdem nutné řádně uklidit, v opačném případě bude naúčtován poplatek min. 45 €.

Při příjezdu se platí povinná klubová karta 22 €/den/apartmán u apartmánů typu Mono a Bilo A nebo 30 €/den/apartmán u apartmánů Bilo B a Trilo, která zahrnuje spotřebu energií, ručníky a povlečení s týdenní výměnou.
(bilo6): obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a částečně oddělené další dvoulůžko nebo palanda, koupelna se sprchou, někde balkon

Popis ubytování

Vybavenívnitřní bazén, parkoviště, výtah, pes povolen, sauna, TV, lyžárna, topení,Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.