Alta Badia Sella Ronda - hotel Valparol - sleva 5% při týdenním pobytu

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Jižní Tyrolsko, Dol. Superski Alta Badia San Cassiano Valparol
Název ubytování Valparol
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 430 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cena obsahuje:
ubytování s polopenzí
Cena neobsahuje:
placeno na místě: případná pobytová taxa

Popis ubytování

PopisAlta Badia Sella Ronda - hotel **Valparol - cca 200 m od lyž. vleku střediska Alta Badia, cca 1 km městečko San Cassiano.

Z Prahy 650 km

Okruh Sella Ronda (1.535 – 2.510 m n.m.)

Světově proslulý okruh Sella Ronda, který je součástí rozsáhlého lyžařského komplexu Dolomiti Superski, je tvořen celkem 4 vzájemně propojenými středisky: Arabba/Marmolada, Alta Badia, Val di Fassa – Carezza a Val Gardena. Celkem tento okruh nabízí přibližně 250 sjezdovek o souhrnné délce cca 370 km a přibližně 160 přepravních zařízení. Uprostřed samotného okruhu se tyčí masív Gruppo del Sella, kolem něhož se rozprostírají 2 základní trasy – zelený a oranžový okruh. Zelený okruh - jízda proti směru hodinových ručiček, celková délka cca 40 km, je tvořen 11 sjezdovými tratěmi o celkové délce přibližně 27 km. Oranžový okruh– jízda ve směru hod. ručiček, náročnější terény než na zeleném okruhu. Celková délka cca 42 km, 13 sjezdových tratí o celkové délce necelých 30 km.

Alta BadiUbytováníPopis ubytování: recepce, bar, společenská místnost s TV, lyžárna. Pokoje s příslušenstvím dvou a vícelůžkové. Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.