Amerikan

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Livigno
Název ubytování Amerikan
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 19 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Amerikan je rodinný hotel s výbornou italskou kuchyní a dobrou polohou. Tvoří jej dvě budovy, hlavní část, kde se nachází pokoje standard a superior a depandace, kde jsou k dispozici jednoduše zařízené pokoje.

Popis stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře servírované.

Popis ubytování

UbytovaniPokoj Standard (většina s balkonem) a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), kabelové připojení k internetu (zdarma). Možnost až dvou přistýlek.Pokoje superior - zrekonstruované a prostornější, (většina s balkonem) a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), kabelové připojení k internetu (zdarma). Možnost až dvou přistýlek. Pokoje Standard a Superior se nachází v hlavní budově. Dvoulůžkové pokoje – depandace, které se nachází ve vedlejší budově, cca 150 m od hl. budovy, (většina s balkonem) a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma), kabelové připojení k internetu (zdarma). Možnost až dvou přistýlek.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel Amerikan se nachází v lyžařské oblasti Livigno. Skiareál Livigno/Carosello se nachází cca 100 m od hotelu a skiareál Livigno/Mottolino je vzdálen cca 2 km od hotelu. Zastávka skibusu se nachází cca 100 m od hotelu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.