Antika a Renesance

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 11 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

VERONA • PERUGIA • ASSISI • RAVENNA • FAENZA • LORETO • GUBBIO • URBINO • RIMINI • SAN MARINO • BOLOGNA • BENÁTKY

1. Den

1. DEN: Z Brna a Prahy (další nástupní místa trasa 5, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady – 400 Kč, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové – 500 Kč, Svitavy, Polička, Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Prostějov, Olomouc - 600 Kč) odjedeme ve večerních hodinách. Noční přejezd do Itálie.

2. Den

2. DEN: Dopoledne návštěva Verony – města proslulého milostným příběhem o Romeovi a Julii. Možnost návštěvy rodného domu Julie, baziliky San Zeno Maggiore, proslulého římského amfiteátru na náměstí Bra, krátké volno. Odpoledne příjezd do Rimini, ubytování, volný program, možnost koupání. Večeře.

3. Den

3. DEN: Po snídani odjezd k prohlídce Perugie, prohlídka starého jádra (fontána Maggiore, dóm, Oratorio di San Bernardino), odpoledne prohlídka Assisi, známé rodiště sv. Františka (basilika sv. Františka, Tempio di Minerva, basilica di Santa Chiara). Návrat na ubytování, večeře.

4. Den

4. DEN: Po snídani odjezd do Ravenny – hlavní město Západořímské říše (mauzoleum Galii Pacidii, mauzoleum císaře Theodoricha, hrob Dante Alighieriho, ravenské mozaiky), odpoledne prohlídka města Faenza, slavného již od středověku díky své keramice. Po prohlídce návštěva a prohlídka jedné ze zdejších vyhlášených keramických dílen. Ve večerních hodinách návrat na ubytování, večeře.

5. Den

5. DEN: Po snídani si prohlédneme proslulé Loreto, po Římu druhé nejnavštěvovanější poutní místo s basilikou Santa Casa. Při zpáteční cestě se zastavíme ve středověkém městě Gubbio a ze starověku známého města Urbino (dóm Palazzo Ducale), večer návrat na ubytování, večeře.

6. Den

6. DEN: Po snídani prohlídka historického centra Rimini (Maletestův chrám, Augustův oblouk, Tiberiův most) včetně návštěvy místního hlavního trhu. Odpoledne prohlídka San Marina. Poté dojedeme do sklípku na degustaci místních vín a typických produktů. Ve večerních hodinách návrat na ubytování, večeře.

7. Den

7. DEN: Po snídani návštěva Bologni, prohlídka historického centra (šikmá věž, Neptunova fontána, basilika, sv. Petronia, universita). V odpoledních hodinách návrat na ubytování, večeře.

8. Den

8. DEN: Snídaně. Celodenní individuální volno, pobyt u moře. Večeře.

9. Den

9. DEN: Po snídani odjezd do Chioggi a přejezd lodí (trajekt za příplatek) k prohlídce Benátek. Prohlídka města (nám. sv. Marka, vévodský palác, plavební kanály), návrat lodí do Chioggi, večer odjezd autobusem zpět do ČR.

10. Den

10. DEN: Příjezd do ČR v ranních hodinách

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si do 29. 2. 2016 koupí zájezd z tohoto katalogu, bude poskytnuta sleva ve výši: 8% do 31. 12. 2015 6% do 31. 01. 2016 4% do 29. 02. 2016 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň 2x zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva pri zakoupení zájezdu ve výši: 10% do 31. 12. 2015 8% do 31. 01. 2016 6% do 29. 02. 2016 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Nárok na uplatnění slevy prokáže zákazník uvedením čísla své zákaznické karty nebo přiložením seznamu zájezdu, kterých se již zúčastnil. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 60 let bude poskytnuta sleva při zakoupení poznávacího zájezdu s odjezdem (odletem) do 30. 6. 2016 a po 1. 9. 2016 ve výši 5 % ze základní ceny zájezdu. Maximální výše této slevy je 2 000 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

Příplatky

jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 3390,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna ERV (os/pobyt) - 490,- Kč | minimetro do centra Perugie cca 2 EUR (os/jedna jízda) | trajekt Chioggia-Benátky-Chioggia cca 15 EUR (os/pobyt) | pobytová taxa cca 1,5 EUR/os/den (platba na místě)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.