Aparthotel Des Alpes - Cavalese

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fiemme, Cavalese
Název ubytování Aparthotel Des Alpes***
Typ ubytování Rezidence
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 3 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rezidenci Des Alpes tvoří komplex třech menších, nedávno zrekonstruovaných, řadových vilek, které leží naproti stejnojmennému aparthotelu, s nímž sdílí převážnou většinu nabízených služeb. Tato rezidence i aparthotel se nachází v oblíbené lokalitě Marco, malý kousek od centra Cavalese. Nabízíme zde i zkrácené pobyty od 4 nocí.
Vybavení a služby: recepce, velký bazén, turecká a finská sauna, hydro masáže, bar restaurace/pizzerie (v přístavku), hrací místnost pro malé děti, herna, společenský sál, posilovna, lyžárna, garáž, prádelna
Ubytování aparthotel: komfortní apartmány v tyrolském stylu s telefonem, TV, mikrovlnkou, fénem, trezorem a wi-fi, u některých apartmánů, může být ložnice oddělená pouze dřevěnou stěnou, v některých apartmánech může být patrová postel, popisy se mohou mírně lišit od skutečnosti.
MONO 2: obývací část s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, nebo s vyklápěcím manželským lůžkem, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, balkon, nebo přístup do zahrady.
MONO 3: u vchodu 1 samostatné lůžko, v obývací části vyklápěcí manželské lůžko, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, balkon, nebo přístup do zahrady.
MONO 4: u vchodu patrová postel, v obývací části vyklápěcí manželské lůžko, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, balkon, nebo přístup do zahrady.
MONO 4 JIH: u vchodu patrová postel, v obývací části vyklápěcí manželské lůžko, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, balkon s výhledem.
BILO 4: obývací část s vyklápěcím manželským lůžkem a jídelním koutem, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon (vhodné pro 4 dospělé osoby)
BILO 5: u vchodu samostatné lůžko, pokoj s manželským lůžkem, obývací část s vyklápěcím manželským lůžkem a jídelním koutem, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení a balkon
TRILO 6: v obývací části rozkládací gauč, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vlastní soc. zařízení, balkon.
TRILO 6 JIH: mansarda, v obývací části rozkládací gauč, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vlastní soc. zařízení, balkon s výhledem.
Vzdálenosti: zastávka skibusu 50 m, Alpe Cermis 1 km a centrum Cavalese 1,5 kmTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
ZUZKA Cavalese zaplaví každé září kozy Radost dělají prudké svahy v trentinském údolí Val di Fiemme v Itálii v zimě lyžařům, hůř se ale spásají během letních měsíců. Krávy se na nich musí držet „zuby, nehty“. Místní to ale vyřešili – na jaře do kopců vyženou mrštné kozy, a než podzimní plískanice udeří v plné síle, seženou je zpět. Konec pastevecké sezóny je vždy důvod k oslavám.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.