Aparthotel Princess

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fassa, Penia di Canazei
Ubytování Aparthotel Princess
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 9 692 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování Bez stravování

Popis ubytování

PolohaPenia di Canazei, centrum - 200 m, skiareál Ciampac / Buffaure - Sella Ronda - 600 m, skiareál Belvedere / Sella Ronda - 3 km, skibus - 250 m, Canazei - 2,5 kmVybavenírecepce, velká lobby s pecí, wi-fi , restaurace, pizzerie, bar, dětský koutek (do 10 let), videohry za popl., lyžárna, výtah, parkoviště (1 auto / apartmán), za poplatek - garážová stání, pračka a sušičkabazén 12,5 x 6 m s lehátky, sauna, aromatická pára, atypická ledová lázeň, 2x multifunkční sprcha,Ubytovánístudio 2 - 20 m² - TV sat., telefon, fén, trezor za popl., mikrovlnka ( na vyžádání), rychlovarná konvice, obývací pokoj s manž. postelí, kuchyňka či kuch. kout v rámci obýv pokoje, soc. zař., balkonstudio 3/4 - 28 m² - TV sat., telefon, fén, trezor za popl., mikrovlnka (na vyžádání), rychlovarná konvice, obývací pokoj se zpravidla odděleným kuch. koutem a manž. postelí, vstupní místnost s 1 sam. lůžkem či skříňovou palandou, soc. zař. se sprchou či vanou, balkon či terasaTipy pro správnou volbukvalitní a na trhu dobře zavedená ubytovací kapacitaširoká nabídka služeb a aktivního polyžařského vyžití včetně bazénuideální poloha vzhledem ke stále poloprázdnému, přesto však výbornému skiareálu Ciampac / Buffaure s napojením na Sella Rondu

Popis lokality ubytování

Popis destinaceOblast Val di Fassa je jakoby vsazená do srdce Dolomit mezi mohutný horský masiv Gruppo del Sella a nejvyšší místní vrchol Marmoladu, dosahující nadmořské výšky 3 342 metrů.


Terény: Jedna z nejlepších oblastí oblasti Dolomiti Superski s jedinečným okruhem sjezdovek kolem masivu Gruppo del Sella, takzvanou Sella Rondou, která v celkové délce necelých 40 km obtočí zmíněný masiv po i proti směru hodinových ručiček. Sella Ronda navzájem propojuje střediska Val di Fassa, Arrabba, Marmolada, Val Gardena, Alpe di Suisi a Alta Badia. V samotné oblasti nalezne každý svou sjezdovku, které se vyskytují nejen na samotné Sella Rondě, ale i v přilehlých menších oblastech. Nejdelší červenou sjezdovku lze nalézt v oblasti Canazei, kam při převýšení 934 výškových metrů a délce 6,5 km sbíhá sjezdovka Del Bosco. Nejtěžší sjezdovku oblasti Ciampac nenaleznete na Sella Rondě, ale přesně na opačné straně ve skiareálu Ciampac, kde při převýšení 658 metrů urazí délku 3 km. Za zmínku jistě stojí málo využívané večerní lyžování s prázdnými svahy v oblasti Aloch s červenou a černou sjezdovkou. Černá sjezdovka splnila homologaci FIS, ale díky malé dojezdové dráze se zde nikdy závody světového poháru neuskutečnily.


Après ski: Jedna z nejlepších oblastí rušného večerního a nočního života, ať již aktivně stráveného nočním lyžováním, v bazénu či na diskotékách, tak i pohodového posezení v míst ních barech či res tauracích.

Typy skipasů:
Skipas Dolomiti Superski, který platí neomezeně ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski (více informací viz úvodní dvoustrana), který nabízíme.

Výhody: Nejen pestrá lyžařská nabídka Val di Fassa e Carezza, ale zejména 400 kilometrů Sella Rondou na lyžích propojených sjezdovek i v rámci sousedních středisek Val Gardena, Arabba / Marmolada a další, unikátní noční lyžování na kvalitní závodní sjezdovce Aloch v Pozza di Fassa, stále se rozšiřující nabídka pro snowboardisty, nejnižší průměrná finanční náročnost v porovnání s dalšími středisky na okruhu Sella Ronda.


Nevýhody: Vyšší počet návštěvníků v nejpreferovanějších termínech, a tím i potenciální ranní fronty u dolních nástupních míst kabinových lanovek.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Ciampac: Rail, Tables a další skoky
Snowpark Col Rodella: Boarder crossTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.