Apartmánový dům Mason Mëisules

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Val di Fassa, Alba di Canazei
Název ubytování Apartmánový dům Mason Mëisules
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 9 496 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

bez stravování Bez stravování.

Popis ubytování

PolohaAlba di Canazei, centrum - 250 m, skiareál Ciampac / Buffaure - Sella Ronda - 900 m, skiareál Belvedere / Sella Ronda - 2,3 km, skibus - 250 m, Canazei - 2 kmVybaveníwi-fi, lyžárna, vyhrazené parkoviště, garážová stání (1 auto / apartmán)Ubytováníbilo 4 - 30 až 45 m² - TV sat., rychlovarná konvice, topinkovač, 1 ložnice s manž.postelí, obývací pokoj s kuch. koutem a rozkl. gaučem pro 2 či 2 rozkl. gauči pro 1, soc. zař., balkon (s výjimkou 1 apartmánu)trilo 5 - 45 m² - TV sat., rychlovarná konvice, topinkovač, 2 ložnice s manž. postelí, obývací pokoj s kuchy. koutem a rozkl. gaučem pro 1, soc. zař., balkonk dispozici i trilo 6 na vyžádáníTipy pro správnou volbuideální lyžařská poloha ke skiareálu Ciampac / Buffaureubytovací kapacita nabízející kvalitní apartmány nejžádanějších typologiínadmíru příznivé cenové relace a auto pod střechou

Popis lokality ubytování

Popis destinaceOblast Val di Fassa je jakoby vsazená do srdce Dolomit mezi mohutný horský masiv Gruppo del Sella a nejvyšší místní vrchol Marmoladu, dosahující nadmořské výšky 3 342 metrů.


Terény: Jedna z nejlepších oblastí oblasti Dolomiti Superski s jedinečným okruhem sjezdovek kolem masivu Gruppo del Sella, takzvanou Sella Rondou, která v celkové délce necelých 40 km obtočí zmíněný masiv po i proti směru hodinových ručiček. Sella Ronda navzájem propojuje střediska Val di Fassa, Arrabba, Marmolada, Val Gardena, Alpe di Suisi a Alta Badia. V samotné oblasti nalezne každý svou sjezdovku, které se vyskytují nejen na samotné Sella Rondě, ale i v přilehlých menších oblastech. Nejdelší červenou sjezdovku lze nalézt v oblasti Canazei, kam při převýšení 934 výškových metrů a délce 6,5 km sbíhá sjezdovka Del Bosco. Nejtěžší sjezdovku oblasti Ciampac nenaleznete na Sella Rondě, ale přesně na opačné straně ve skiareálu Ciampac, kde při převýšení 658 metrů urazí délku 3 km. Za zmínku jistě stojí málo využívané večerní lyžování s prázdnými svahy v oblasti Aloch s červenou a černou sjezdovkou. Černá sjezdovka splnila homologaci FIS, ale díky malé dojezdové dráze se zde nikdy závody světového poháru neuskutečnily.


Après ski: Jedna z nejlepších oblastí rušného večerního a nočního života, ať již aktivně stráveného nočním lyžováním, v bazénu či na diskotékách, tak i pohodového posezení v míst ních barech či res tauracích.

Typy skipasů:
Skipas Dolomiti Superski, který platí neomezeně ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski (více informací viz úvodní dvoustrana), který nabízíme.

Výhody: Nejen pestrá lyžařská nabídka Val di Fassa e Carezza, ale zejména 400 kilometrů Sella Rondou na lyžích propojených sjezdovek i v rámci sousedních středisek Val Gardena, Arabba / Marmolada a další, unikátní noční lyžování na kvalitní závodní sjezdovce Aloch v Pozza di Fassa, stále se rozšiřující nabídka pro snowboardisty, nejnižší průměrná finanční náročnost v porovnání s dalšími středisky na okruhu Sella Ronda.


Nevýhody: Vyšší počet návštěvníků v nejpreferovanějších termínech, a tím i potenciální ranní fronty u dolních nástupních míst kabinových lanovek.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark Ciampac: Rail, Tables a další skoky
Snowpark Col Rodella: Boarder crossTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.