Apartmány Aprilia e Adria

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Bibione
Ubytování Apartmány Aprilia e Adria
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány v centru známého severoitalské letovisko Bibione,vzdálené cca 250 m od pláže.

Popis ubytování

VybaveníBudovy s výtahem nabízí ubytování v apartmánech typu trilo (2 ložnice) a quadrilo (3 ložnice). Apartmány mají satelitní televizi, trezor, kuchyň vybavenou sporákem, kompletním nádobím, ledničkou a mikrovlnnou troubou. Zařízení je praktické a funkční. Součástí ubytování je venkovní parkoviště, v přízemí budovy jsou obchody.

Typ ubytování trilo C-5 s klimatizací: max. pro 5 osob. Obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice s 1 lůžkem, koupelna se sprchou, wc, terasa.


Typ ubytování trilo C-7 s klimatizací: max. pro 7 osob. Obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka s malou terasou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc.


Typ ubytování trilo C-8: max. pro 8 osob. Podkrovní apartmán: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, 1 ložnice s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa.


Typ ubytování quadrilo D-8 s klimatizací: max. pro 8 osob. Obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka s malou terasou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice s 1 lůžkem, koupelna se sprchou, wc.


Typ ubytování quadrilo D-9 s klimatizací: max. pro 9 osob. Obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka s malou terasou, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice s poschoďovou postelí, koupelna se sprchou, wc.

Vybavení:

televize
trezor
mikrovlnná trouba
klimatizace kromě C-8
parkoviště

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence Aprilia a Adria leží v centrální části Bibione přímo u pěší zóny s obchody, restauracemi, bary, pizzeriemi a zmrzlinárnami. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.