Apartmány Athragon - vlastní doprava

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano
Ubytování Apartmány Athragon
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Pobyt v apartmánech je bez stravy s možností připlacení polopenze nebo plné penze v restauraci.

Popis ubytování

UbytováníUbytování je zajištěno v jednoduše vybavených apartmánech několika typů: MONO2 pro 2 osoby s manželským dvoulůžkem. MONO2/4 pro 2–4 osoby mají navíc 2 přistýlky (většinou patrová postel), BILO pro 2–4 osoby s oddělenou ložnicí pro 2 osoby a obývacím pokojem s patrovou postelí pro 2 osoby. Všechny typy jsou s vlastním soc. zařízením a krytou verandou, na které je i kuchyňka s ledničkou a vybavením k vaření. V ceně je zahrnuto povlečení a spotřeba vody, elektřiny a plynu. Za příplatek je možno zajistit i ručníky. Na místě se platí kauce a poplatek za závěrečný úklid.

Popis lokality ubytování

V blízkosti městečka Ricadi se nachází jedna z nejkrásnějších částí Kalábrie, perla tyrhénského pobřeží, Capo Vaticano. Krása celého pásu pobřeží zde kulminuje ve tvaru mohutných granitových výběžků mezi nimiž se ukrývají panenské pláže s bílým pískem a křišťálovým mořem. Pláže Capo Vaticana jsou považovány za třetí nejkrásnější pláže Itálie a patří mezi 100 nejhezčích pláží světa. Je zde možno najít jak dlouhé písečné pláže, tak i malé romantické plážičky. Moře je průzračně čisté a i ve velkých hloubkách je stále vidět na písčité dno místy lemované obrovskými balvany.
Na své si přijdou nejen milovníci koupání a slunění, ale i vyznavači potápění, šnorchlování, jízdy na kajacích či vodních šlapadlech. Capo Vaticano je obklopeno rozmanitou zelení a poskytuje romantický výhled na Liparské ostrovy. Celému mysu vévodí maják, od kterého se otevírají spektakulární pohledy nejen na jedinečné pobřeží, ale i na ostrov Stromboli a na Sicílii. Zde se vyžijí i milovníci procházek.
Pro řadu turistů je významná i blízkost města Tropea (8km od Capo Vaticano), perly Kalábrie, kam je možno zajet vlakem nebo hotelovým transferem (za poplatek). Zde si mohou užít místního čilého života s množstvím restaurací, kaváren i obchodů se suvenýry či místními produkty anebo procházek starobylými uličkami. Ty jsou zejména večer neopakovatelné. Tato oblast byla turistickým světem objevena teprve před pár lety. Ten zůstal ohromen její krásou, panenskými plážemi, a zvláště pak důkladně zakonzervovaným způsobem života plným tradic.

Program zájezdu

Popis

Apartmánový komplex vystavěný přímo u pláže ve středomořské zahradě v letovisku Capo Vaticano v oblasti Kalábrie (Itálie). Pláž je zde dlouhá s bílým pískem. Komplex je zasazený do krásného pobřeží oblasti Capo Vaticano a je vzdálený cca 8 km od města Tropea. Pobyt zde je vhodný pro klienty, kteří vyhledávají bezprostřední blízkost moře. Návštěvníci apartmánů mohou využívat bazén s lehátky a slunečníky, zahradu plnou zeleně s lehátky, bar s TV, restauraci s krásným posezením přímo nad mořem s výhledem na ostrov Stromboli, služby recepce s možností pronájmu trezoru, volejbalové hřiště, stolní tenis, dětský koutek. Pro dospělé i děti jsou organizovány animační programy. Na recepci je přístup na wi-fi (za poplatek). Od 15. 6. do 15. 9. se zde platí klubová karta (cca 15 EUR), která zajišťuje animační programy a plážový servis – slunečník a dvě lehátka. Obchod cca 1 km od apartmánů.

Doprava

Doprava do Itálie je zajištěna vlastní dopravou. Pobyty jsou od soboty do soboty.

Příplatky

Polopenze dospělý: 3 000 Kč/os./týden Polopenze dítě 2–13 let: 2 100 Kč/os./týden Plná penze dospělý: 4 500 Kč/os./týden Plná penze dítě 2–13 let: 3 200 Kč/os./týden Ručníky: 10 EUR/os., děti : 7 EUR/os. (platba na místě) Závěrečný úklid: 30 EUR/apartmán (platba na místě) Vratná kauce: 50 EUR/apartmán (platba na místě) Apartmán v 1. linii: 50 EUR/apartmán (platba na místě, nutno vyžádat předem) Klubová karta: 15 EUR/os. od 9 roků/týden, 8 EUR děti 5–8 roků (platba na místě) povinná od 15. 6. do 15. 9. Malý pes: 3 EUR/noc (platba na místě) Pobytová taxa: cca 5 EUR/os./týden (platba na místě)

Příbuzné produkty

Do tohoto hotelu jsou i další způsoby dopravy: Letecká doprava: Apartmány Athragon ** letecká dopravaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.