Apartmány Aurora

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Bibione
Ubytování Apartmány Aurora
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány přímo u pláže a v blízkosti všech potřebných služeb. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Popis ubytování

VybaveníSedmipatrová rezidence s 2 výtahy a parkovištěm.

Typ ubytování trilo C-5: maximální obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
Typ ubytování trilo C-6 v prvním patře s výhledem na moře: maximální obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna s oknem a se sprchovým boxem, terasa, klimatizace.
Typ ubytování quadrilo D-7: maximální obsazenost 7 osob. Obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 malá ložnice s palandou, 1 ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.
Typ ubytování podkrovní pentalo E-8: maximální obsazenost 8 osob. Prostorný obývací pokoj, 1 ložnice s manželským lůžkem, 3 ložnice s palandou, kuchyňský kout, 2 koupelny, velká krytá terasa, klimatizace.
Typ ubytování podkrovní pentalo E-9: maximální obsazenost 9 osob. Prostorný obývací pokoj, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se dvěma lůžky, 1 ložnice s palandou a s jedním lůžkem, 1 malý pokoj s palandou a s oknem směrem do chodby domu, kuchyň, 2 koupelny, velká krytá terasa, klimatizace.

Vybavení:

televize
trezor
kávovar
mikrovlnná trouba
klimatizace
parkoviště

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází jen pár kroků od centrální pláže Bibione Spiaggia, v první linii od pobřeží a v blízkosti nákupních možností. Samotné centrum s pěší zónou a obchody je vzdáleno cca 100 m. Ve vzdálenosti zhruba 400 m najdete termální lázně Bibione Terme. Pověstné letovisko Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.