Apartmány Borgo Punta Marana

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Sardínie, Marinella
Název ubytování Apartmány Borgo Punta Marana
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 19 971 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Prostorné Apartmány Borgo Punta Marana se nacházejí v severovýchodní části ostrova, umístěné v samém centru malé obce Marinella, kde v sezoně najdete půvabné, malé restaurace, bary a kavárny. Komplex se nachází v klidné oblasti, skládá se z jednopodlažních vedlejších budov, kde se nachází apartmány s výhledem na krásné zátoky. Cca 5 km od Porto Rotondo a 10 km od Costa Smeralda tzv. Smaragdové pobřeží. Letiště Olbia je vzdáleno cca 17 km.

Pláž
Apartmány Borgo Punta Marana se nacházejí cca 200 m od soukromé písečné pláže s bezplatnými lehátky a slunečníky k dispozici od 01.06 do 30.09.

Vybavení
Recepce, restaurace, bar, v komplexu: kiosek, mini market, kostel. Při ubytování hosté obdrží uvítací malou láhev místního vína a sardinské sladkosti. Apartmány Borgo Punta Marana akceptují platební karty, m.j. VISA, MasterCard.

Pokoje
Apartmány Borgo Punta Marana jsou umístěny v přízemí s terasou a v prvním patře s verandou. Některé z nich mají výhled na moře a záliv, jiné jsou s výhledem do zahrady.
Třílůžkové apartmány jsou vybaveny obývacím pokojem s kuchyňským koutem s myčkou nádobí, rozkládací pohovkou a jedním lůžkem, koupelnou, TV, pračkou, zařízenou terasou nebo verandou.
Čtyřlůžkové apartmány mají navíc ložnici.
Šestilůžkové apartmány mají 2 ložnice a 2 koupelny. Záloha platí se na místě cca 100 EUR/apartmán. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici v apartmánech, výměna za poplatek cca 10 EUR/osoba. Celkový úklid zdarma, úklid kuchyně (mytí nádobí atd.) ve vlastní režii, v opačném případě bude hotel účtovat poplatek cca 25 EUR/služba.

Strava
Vlastní. Možnost navštívit restauraci za poplatek.

Sport a zábava
V komplexu se nachází 3 hřiště, včetně fotbalového a tenisového (zdarma). Ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu si můžete pronajmout kajaky, šlapadla atd.

Internet
Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma.

Místní kategorie
-

Jiné
www.borgomarana.com

Náš názor
Pohodlné, prostorné Apartmány Borgo Punta Marana jsou ideální pro skupiny přátel nebo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří ocení nezávislost (možnost přípravy jídel ve svém vlastním apartmánu). V blízkosti malebného města a krásné písečné pláže. Doporučujeme!

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

ProgramDen 1
Odlety z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow na zvoleném letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na www.r.pl/rozklady. Po příletu se setkáte s delegátem a následuje transfer do hotelu.
Upozornění! Klienti, kteří přiletí na Sardínii pozdě večer, nebudou mít ten den večeři.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a na fakultativní výlety.

Den 8 (nebo15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letišti, odlet do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště-hotel-letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výhody, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování a nápoje nad rámec uvedený v popisu stravování a další osobní výdaje.Výlety v okolíCOSTA SMERALDA (SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ) - NURAGHE a TOMBA DEI GIGANTI (cena cca 70 EUR)
Jeden den, dvě tváře Sardinie. Výlet do jednoho z nejznámějších a nejhezčích míst světa - na Smaragdové pobřeží. Během našeho výletu navštívíme Porto Cervo, městečko které je srdcem Costa Smeralda, jemuž dominuje magická a výjimečná atmosféra. Budete moci obdivovat jachty ukotvené v malebném turistickém přístavu, vily hvězd a kouzelná zákoutí tohoto výjimečného místa. Počítá se i s volným časem na nákupy v renomovaných buticích, procházkou městem či chvilkou na chutný aperol spritz. 

KORSIKA - BONIFACIO (cena cca 97 EUR)
Korsika nazývaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl navštívit každý, kdo miluje nádherné výhledy a útulná městečka. Zveme Vás na jednodenní výpravu do nejhezčího města na Korsice – Bonifacia. Vyplouváme z přístavu v Santa Teresa di Gallura. Plavba lodí trvá asi 50 minut. Bonifacio, situované na vysokém útesu, nás již v přístavu uvítá dech beroucími výhledy. Během našeho výletu navštívíme městečko na palubě turistického vláčku (za poplatek cca 5 EUR), díky němuž dojedeme do horní části města obklopeného obrannou zdí. Kromě toho bude čas na procházku zákoutími města, na nákupy v různých obchůdcích či na posezení v jedné z malebně položených hospůdek a rozplývat se krásnými výhledy.

SOUOSTROVÍ LA MADDALENA - "DOLCE FAR NIENTE" - V NÁDHERNÉ SCENÉRII- cena cca 70 EUR (dle umístění hotelu)
Jedna z atrakcí, kterou jsme pro Vás připravili je plavba po nádhreném souostroví La Maddalena. Začátek výletu je v osadě Palau nebo Baja Sardinia. Na palubě lodi strávíme většinu našeho dne, budeme mít příležitost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa při poznávání souostroví La Maddalena, které se skládá ze sedmi hlavních ostrovů (La Maddalena, Caprera, Santo Stefano, Spargi, Budelli, Santa Maria, Razzoli) a nespočetného množství malých ostrůvků. Zátoky, pláže a samozřejmě moře nabízejí nezapomenutelné scenérie a fascinující barvy. Během výletu se zastavíme na ostrově Santa Maria, kde bude čas na nákupy, procházku a poté poplujeme na ostrov Spargi, kde si užijeme lazurovou vodu, nádherné pláže a samozřejmě sardinské slunce. V ceně výletu je občerstvení na palubě lodi.JinéSARDÍNIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankoy a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu – tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l – cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Poštovní služby
Známka na pohled stojí asi 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v prodejnách a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel – to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména kvůli jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Letoviska na Sardínii:
Santa Teresa, Baja Sardinia, San TeodoroZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.