Apartmány Chalet Alberti

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Bormio
Ubytování Apartmány Chalet Alberti
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pěkné apartmány na klidném a slunném místě zhruba 700 m od sjezdovky a 500 m od centra městečka Bormio.

Popis ubytování

VybaveníTřípatrová budova tvořená 2 budovami nabízí ubytování v apartmánech zařízených v typickém dřevěném stylu. Hostům je k dispozici lyžárna, prádelna, parkovište a garáž. 

Typ ubytování mono (Ortles, Zebrú) - maximální obsazenost 2/3 osoby. V přízemí nebo 1. patře. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, wc.
Typ ubytování bilo (Abete, Genziana, Larice, Primula, Rododendro, Stella Alpina) - max. obsazenost 5 osob. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnici s manželskou postelí, koupelnu se sprchou, wc. Některé apartmány jsou podkrovní a některé mají balkon.
Typ ubytování trilo (Camoscio, Capriolo, Ermellino, Marmotta, Stambecco) - max. obsazenost 7 osob, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 oddělené ložnice s manželskými, příp. samostatnými lůžky, koupelna se sprchou, wc. Některé apartmány jsou podkrovní a některé mají balkon.

Vybavení:

satelitní TV
lednice

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence se nachází na klidném a slunném místě přibližně 700 m od sjezdovky a zhruba 5 minut od centra historického městečka Bormio, kde se nachází veškeré nákupní možnosti.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.