Apartmány Ciasa Mira

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Alta Badia, Alta Badia La Villa
Ubytování Apartmány Ciasa Mira
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 850 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pěkné apartmány na klidném místě 300 m od lyžařských sjezdovek. Vhodné jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře.

Popis ubytování

VybaveníRezidence Ciasa Mira nabízí ubytování v pěkných a komfortně zařízených apartmánech typu mono a bilo. Součástí budovy je úchovna lyží a parkoviště.

Typ ubytování mono (33 m2) - max. obsazenost 4 osoby: Komfortní podkrovní apartmán s manželskou postelí a vedle ní jeden gauč na spaní, obývací pokoj s jedním gaučem na spaní, jídelním stůlem a kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, balkon.
Typ ubytování bilo (45 m2) - max. obsazenost 5 osob: prostorná ložnice s manželskou postelí a samostatným gaučem na spaní, obývací pokoj s gaučem na spaní pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou, balkon.

Vybavení:

televize

Popis lokality ubytování

PolohaRezidence Ciasa Mira se nachází na klidném a krásném místě v centru města La Villa. Apartmány jsou vzdálené méně než 300 m od lyžařských sjezdovek. Vše co potřebujete se nachází v bezprostřední blízkosti. Plavecký bazén a dětské hřiště je za rohem rezidence. Lyžařské středisko se všemi stupni obtížností tras, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře. Můžete si zde změřit své síly na slalomovém svahu "Gran Risa", jež je každoročně dějištěm Světového poháru v La Villa.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.